Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 21.08.2019, 14:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Січень » 11 » Переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
22:46

Список переможців ІІ етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Клас

Місце

Прізвище, ім’я  учня

Навчальний заклад

Прізвище , ім’я

та по батькові вчителя

5

І

Головацька Євгенія

Здолбунівська гімназія

Шевцова Р.В.

 

ІІ

Боярчук Олександра

Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Румак Л.М.

 

 

Федориніна Ірина

Мізоцький НВК

Поліщук Н.В.

 

ІІІ

Антонюк Станіслав

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Нікітіна Л.Е.                                     

 

 

Стецюк Вікторія

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Пославська Л.М.

6

І

Орлов Андрій

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Михалевич Т.В.  

 

ІІ

Блажко Катерина

Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Косік І.А.

 

ІІІ

Хоменко Настя

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Гуцол Ж.Д., 

 Слободенюк Н.Т.

7

І

Горчак Ольга

Мізоцький НВК

Поліщук Н.В.

 

ІІ

Демко Дана

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Бишук Л.С.

 

 

Сауляк  Наталія

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Ковальчук Ж.І.

 

ІІІ

Андрощук Ірина

Кунинська ЗОШ І-ІІ ст.

Драчук О.В.

 

 

Король Ангеліна

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

Бурець Т.Б.

8

І

Панова Марта

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Свиріпа О.А..

 

ІІ

Бендюк Вікторія

Здолбунівська гімназія

Шевцова Р.В.

 

ІІІ

Мазур Наталія

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

Бурець Т.Б.

 

 

Брода Анастасія

Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тимощук   Т.О.       

9

ІІІ

Бондарчук Катерина

Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Власюк  Л.А.

 

 

Гецун  Ольга

Здолбунівська гімназія

Колбасова А.В.

 

 

Сірик Ліна

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Синицька Н.В.

 

 

Надаховська Анастасія

Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стецюк І.Р.

 

 

Ярошевич Роман

Кунинська ЗОШ І-ІІ ст.

Драчук О.В.

10

І

Войчун Наталія

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Вавринчук І.О.

 

ІІ

Ящук Олена

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Бишук Л.С.

 

ІІІ

Дацюк Юлія

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Паламарчук Н.М.

11

І

Якубовська Анастасія

Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Круглик Т.В.

 

ІІ

Кремінський Дмитро

Мізоцький НВК

Шеруда С.О.

 

ІІІ

Ларіна Дарія

Здолбунівська гімназія

Павловська Н.Б.      

 

 

Петрук Валерія

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Стецюк К.І.

 

 

Ткачук Галина

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Вавринчук І.О.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1410 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz