Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 16.06.2021, 16:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [83]
Вітання [72]
Цікавинки [26]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [43]
Наші досягнення [451]
Події/Дати [51]
Учителям [90]
Актуальні новини [450]
Районні заходи [592]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2010 » Лютий » 22 » Переможці МАН 2010 року
Переможці МАН 2010 року
20:09
     21 лютого 2010 року відбувся заключний тур II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області, що проходив на базі Національного університету водного господарства та природокористування.
Вітаємо !
переможців конкурсу

1. Заховайко Катерину 9 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Право" - 3 місце
2. Сай Анастасію 10 клас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Географія" - 2 місце
3. Карпенка Андрія, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція
"Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми" - 3 місце
4.
Зеленюк Оксану, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Української літератури" - 3 місце
5. Нестерчук Іванну
, 10 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Української літератури" - 3 місце
6.
Коцюбинську Анастасію, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - 3 місце
7.
Парчевську Дарину, 11 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - 3 місце
8.
Ковальчук Марину9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - 3 місце
9
. Козачук Вікторію, 9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - 3 місце
10.
Марчук Наталію11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавство" - 3 місце
11.
Демчук Ілону, 10 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - 3 місце
12.
Гарань Олександра, 9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Англійської мови" - 2 місце
13.
Щиглевську Тетяну, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Математики" - 3 місце
14.
Дрозда Дениса,  9 клас Мізоцький НВК, секція "Астрономії та астрофізики" - 3 місце
15.
Демчука Тараса, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Теоретичної фізики" - 3 місце
16.
Мельник Олену, 11 клас Мізоцький НВК, секція "Медицини" - 3 місце
17.
Григоріадіс Юлію, 9 клас Мізоцький НВК, секція "Агрономія" - 3 місце


За матеріалами: МАН
Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 1685 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.7/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2021 Сайт управляється системою uCoz