На сучасному етапі навчання і виховання дітей важливим методом залишається бесіда. Саме тому, в умовах, коли діти не можуть спілкуватися з однолітками, питання проведення онлайн уроків з інтерактивною складовою набуває особливого значення.
Освітні установи України та світу, а з ними й пластові виховники, під час карантину, активно використовують різноманітні засоби для проведення онлайн-занять. Онлайн інструментарій дає можливість залучити дитину до навчального процесу без допомоги батьків, оцінити об’єктивний рівень знань учнів та дозволяє проводити виховну працю з дітьми.
КЗ Обласний молодіжний пластовий вишкільний центр пропонує посилити зусилля із впровадження онлайн методик. З цією метою, методистами центру буде проведено ряд інтерактивних вебінарів для освітян Рівненщини з організації онлайн уроків з використанням найпопулярніших та найефективніших онлайн-платформ: Skype, Zoom, Google Meet, Kahoot, Trello, Google Forms.
Зголоситися до участі у вебінарі можна заповнивши форму за посиланням:
https://forms.gle/pYJzRPr59HUbughSA
|