Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 07:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Листопад » 29 » ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
08:10

28 листопада 2019 року на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Кількість учасників – 106 учнів, переможців – 23.

Призові місця зайняли:

5 клас

І місце - Матиюк Марія /Здолбунівська гімназія, учитель Семенець О.Р./

ІІ місце – Галабурда Вероніка /Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Овдіюк Л.Ф./

ІІІ місце – Комар Тетяна /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, учитель Ковальчук Л.Є./

6 клас

І місце – Лазько Євгенія /Здолбунівська гімназія, учитель Дученко О.В./

ІІ місце – Красовська Юліанія /Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А./

ІІІ місце - Калікіна Олександра /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5, учитель Сидорук Н.Д./

ІІІ місце – Самков Лука /Здолбунівська гімназія, учитель Павловська Н.Б./

7 клас

І місце – Коломис Юлія / Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./

ІІ місце – Герус Анастасія /Здолбунівська гімназія, учитель Шевцова Р.В./

ІІІ місце – Шарафан Андрій /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, учитель Кравченко Т.К./

8 клас

І місце – Гришутіна Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А./

ІІ місце – Орлова Софія /Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В./

ІІІ місце – Бондар Ілона /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5, учитель Бурець Т.Б./

9 клас

І місце – Андрієш Валерія / Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./

ІІ місце – Голуб Катерина /Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В./

ІІІ місце – Корольова Мар’яна /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, учитель Синицька Н.В./

ІІІ місце - Тонковид Олександра /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, учитель Савчук Н.П./

10 клас

І місце – Панасюк Марія /Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Парфенюк А.А./

ІІ місце – Сальникова Юлія /Здолбунівська гімназія, учитель Шевцова Р.В./

ІІІ місце - Фрідріх Юлія /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, учитель Слободенюк Н.Т./

11 клас

І місце – Руда Іванна /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5, учитель Сидорук Н.Д./

ІІ місце – Кот Тетяна Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В./

ІІІ місце - Ковальчук Ангеліна /Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Білінська Л.В./

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 208 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz