Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 08:06
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Листопад » 22 » Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
10:25

21 листопада 2019 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 було проведено Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасників – 93 учні.

Переможців – 29 учнів.

5 клас

І місце – Драганчук Яніта /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Слободенюк Н.Т./

ІІ місце – Алексійчук Дарина /Мізоцький НВК, учитель Кравченко О.О./

ІІІ місце – Ковальчук Надія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Сидорук Н.Д./

ІІІ місце – Тимошенко Вікторія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Ющак Е.Р./

6 клас

І місце – Красовська Юліанія /Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А./

ІІ місце – Нечипорук Іванна /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Цехановська А.С./

ІІ місце – Чижик Олександр /Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Соловйова О.А./

ІІІ місце – Голуб Ангеліна /Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Драчук О.В./

ІІІ місце – Калініна Олександра /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Сидорук Н.Д./

 

7 клас

І місце – Коломис Юлія /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./

ІІ місце – Ковальчук Владислава /Здолбунівська гімназія, учитель Дученко О.В./

ІІ місце – Коружинець Олеся /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель Кравченко Т.К./

ІІІ місце – Межевич Валерія /Здолбунівська гімназія, вчитель Шевцова Р.В./

 

8 клас

І місце – Гришутіна Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А./

ІІ місце – Семенюк Діана /Здолбунівська гімназія, учитель Павловська Н.Б./

ІІІ місце – Коломис Аліна /Білашівський НВК, учитель Галич З.В./

 

9клас

І місце – Андрієш Валерія / Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./

ІІ місце – Салійчук Олександр /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель Савчук Н.П./

ІІІ місце – Кельніч Марія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Бурець Т.Б./

ІІІ місце – Шуляк Маргарита /Гільчанський НВК, учитель Стецюк І.Р./

ІІІ місце – Соломко Вікторія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель Савчук Н.П./

 

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 227 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz