Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 22.08.2019, 15:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2010 » Листопад » 19 » Юна зірка
Юна зірка
21:39
18 листопада 2011 року відбувся районний конкурс української естрадної пісні "Юна зірка"

Переможці конкурсу

І категорія (молодші школярі)

1. Грабік Юрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
2. Іванюк Дарія, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Тхор Соломія, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст.
3. Гуменюк Богдан, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст.
3. Васільєва Катерина, Миротинська ЗОШ І-ІІ ст.
3. Мартинюк Олена, Дерманський НВК
3. Голуб Ірина, Мізоцький НВК

ІІ категорія (старші школярі)

1. Болотнюк Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
2. Ляшенко Альона, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
2. Калінська Маша, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
2. Грабко Мирослава, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Головай Іванна, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Жемга Ірина, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Намчук Роман, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст.

Дуети

1. Ляшенко Анна, Родинкова Олена, Здолбунівський міський центр творчості дітей та юнацтва
1. Драчук Євгенія, Лазаришин Олег, Миротинська ЗОШ І-ІІ ст.
2. Костюк Наталія, Павлюк Іванна, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Кулеша Вікторія. Охріменко Ніна, Здолбунівська гімназія
3. Ярощук Віктор, Савчук Вадим, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тріо

1. Савчук Олександр, Денисюк Іван, Головай Іванна, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ансамблі

1. Глинська ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
3. Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Акапельний спів

1. Драчук Євгеній, Миротинська ЗОШ І-ІІ ст.

В жанрі соліст-саксофоніст

1. Загалевич Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Серед позашкільних закладів

І категорія (молодші школярі)

1. Семенюк Юлія, Здолбунівський міський центр творчості дітей та юнацтва

ІІ категорія (старші школярі)

1. Автонас Олександр, Мізоцький будинок школярів та молоді
2. Гордієнко Петро, Здолбунівський міський центр творчості дітей та юнацтва
3. Ляшенко Альона, Здолбунівський міський центр творчості дітей та юнацтва
Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1102 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz