Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.08.2019, 19:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2010 » Листопад » 23 » ІІ етапу XІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІ етапу XІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
19:47
3 клас
1. Бібко Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Домбровська Н.П.
2. Кісільчук Богдана, Мізоцький НВК, вч. Овдіюк М.І.
2. Хандрук Анастасія, Здолбунівська гімназія, вч. Кузьмич І.К.
3. Кочубей Марія, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Захарчук О.М.
3. Солтис Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6., вч. Денисова І.В.
3. Величко Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1., вч. Целінська І.М.

4 клас

1. Сірочук Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Чудінович О.І.
2. Левчук Іванна, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Жданюк О.І.
2. Франчко Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вч. Волосик Т.О.
3. Голуб Ірина, Мізоцький НВК, вч. Гончарук Т.В.
3. Горобюк Андрій, Здолбунівська гімназія, вч. Кротюк Н.Б.
3. Марискевич Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч. Мирончук Л.А.

5 клас

1. Мурадова Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Вавринчук І.О.
2. Головацька Євгенія, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
3. Кіпранишин Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч. Ющак Е.Р.
3. Федориніна Ірина, Мізоцький НВК, вч. Поліщук Н.В.
3. Стецюк Олена, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Антонюк В.М.
3. Атаманюк Вікторія, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., Соловйова Т.Б.

6 клас
1. Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія, вч. Павловська Н.Б.
2. Орлов Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Михайлевич Т.А.
3. Галич Володимир, Дерманський НВК, вч. Довбенко М.Є.
3. Семенченко Юрій, Мізоцький НВК, вч. Давидюк П.М.
3. Легка Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Ткач Т.В.
3. Гайналій Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гуцол Ж.Д.

7 клас

1. Цицура Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч. Гуцол Ж.Д.
2. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Антонюк І.М.
3. Король Ангеліна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, вч.Бурець Т.Б.
3. Довбенко Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч. Ковальчук Ж.І.
3. Горчак Ольга, Мізоцький НВК, вч. Поліщук Н.В.
3. Кравчук Денис, Здолбунівська гімназія, вч. Колбасова А.В.
8 клас
1. Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
2. Панова Марта , Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6. вч. Свиріпа О.А.
2. Лук'янчук Наталія , Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк А.А.
3. Гнатишин Богдан, Новомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Козік С.М.
3. Білінська Юлія, Мізоцький НВК, вч. Синяк С.П.
3. Мазур Наталія , Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, вч. Бурець Т.Б.

9 клас

1. Гуменюк Яна, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Васьон С.О.
2. Гомонюк Антоніна, Здолбунівська гімназія, вч. Колбасова А.В. 
2. Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч.Ковальчук Л.Є.
3. Сірик Ліна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Синицька Н.В.
3. Ляшук Олег, Мізоцький НВК, вч. Синяк С.П.

10 клас
1. Бруцька Діана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч.Вавринчук І.О
2. Антонюк Анастасія, Мізоцький НВК, вч. Синяк С.П.
2. Начева Людмила, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Омельчук Т.О.
3. Свиріпа Дарина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Бишук Л.С.
3. Корнас Ольга, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Клинова Н.Д.
3. Соляр Валентина, Ступнівський НВК, вч. Шпичак О.В.

11 клас
1. Нестерчук Іванна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч. Ющак Е.Р.
2. Сірук Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Савчук Н.П.
2. Якубовська Світлана, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Круглик Т.В.
3. Коцюбинська Анастасія, Здолбунівська гімназія, вч. Павловська Н.Б.
3. Кремінський Дмитро, Мізоцький НВК, Шеруда С.О.
3. Нижник Олеся, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Власюк Т.М.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1405 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz