Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 13.11.2019, 23:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [64]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [423]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [427]
Районні заходи [543]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2010 » Січень » 25 » ІІ етапу ІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІ етапу ІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
19:58
3 клас
1. Устянчук Наталія, Мізоцький НВК, вч. Парфенюк О.Н.
2. Франчко Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вч. Волосик Т.О.
2. Гнатюк Світлана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч. Степанчук Т.В.
3. Горобюк Андрій, Здолбунівська гімназія, вч. Кротюк Н.Б.
3. Бортник Ярина, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Омельчук Г.О.
3. Федорук Іванна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Сокол З.Ю.
4 клас
1. Ємельянова Ксенія, Здолбунівська ЗОШ І ст. № 7, вч. Максимчук Л.Є.
2. Федоріна Іванна, Мізоцький НВК, вч. Старанчук Л.С.
2. Кіпранишин Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч.Гуменюк Л.Ю.
3. Свіріпа Олександр, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Дячук М.Д.
3. Янкова Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч.Дубель В.Б.
3. Дацишина Ольга, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Кондратенко Т.М.
5 клас
1. Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія, вч. Павловська Н.Б.
2. Хоменко Анастасія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч.Свіріпа О.А.
2. Супрун Богдан, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Стецюк І.Р.
3. Брейтер Ірина, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Соловйова Т.Б.
3. Стрільчук Марічка, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч.Литвин Л.Г.
6 клас
1. Цицура Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч. Гуцол Ж.Д.
2. Демко Дана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч.Бишук Л.С.
2. Марискевич Анастасія, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
3. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Антонюк І.М.
7 клас
1. Приходько Петро, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
2. Овсійчук Ольга, Мізоцький НВК. вч. Синяк С.П.
2. Грицук Руслана, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк А.А.
3. Фацак Іванна, суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Антонюк В.М.
3. Брода Анастасія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Тимощук Т.О.
3. Завадська Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Шпить О.І.
8 клас
1. Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч.Ковальчук Л.Є.
2. Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Власюк Л.А.
2. Леончук Юлія, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Антонюк В.М.
3. Гомонюк Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Колбасова А.В.
9 клас
1. Українець Маргарита, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч.Бишук Л.С.
2. Денищук Тетяна, Здолбунівська гімназія, вч. Дученко О.В.
2. Брицька Діана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч.Вавринчук І.О.
3. Ковальчук Богдана, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Демчук О.Л.
3. Начева Людмила, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Омельчук Т.О.
3. Ворон Наталія, Навосілківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Годованюк О.Л.
10 клас
1. Якубовська Світлана, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Круглик Т.В.
2. Нестерчук Іванна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч. Ющак Е.Р.
2. Ярцева Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Павловська Н.Б.
2. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч.Ткач Т.В.
3. Літвінчук Діна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч.Пославська Л.М.
3. Кремінський Дмитро, Мізоцький НВК, Шеруда С.О.
11 клас
1. Забужко Ірина, Мізоцький НВК, Кремінська Т.А.
2. Кравчук Катерина, Здолбунівська гімназія, вч. Колбасова А.В.
3. Романюк Людмила, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вч.Цехановська А.С.
3. Рахманов Роман, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч.Бурець Т.Б.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1749 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz