Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 21.08.2019, 15:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Березень » 14 » ІІ етап олімпіади "Юне обдарування"
ІІ етап олімпіади "Юне обдарування"
19:44
13 березня 2011 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 було проведено ІІ етап олімпіади "Юне обдарування" з української мови, математики, "Я і Україна".
   

     Переможцями ІІ етапу олімпіади "Юне обдарування" стали

І місце з української мови
 Сірочук Вікторія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 3, вч. Чудінович О.І.
І місце з математики
 Кватерчук Марк, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І ступеня № 7, вч. Панасюк Л.В.
І місце з "Я і Україна"
 Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 6, вч. Степанчук Т.В.

ІІ місце з української мови
 Левчук Іванна, учениця Гільчанської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, вч. Жданюк О.І.
 Франчко Вікторія, учениця Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1, вч. Волосик Т.О.
ІІ місце з математики
 Пилипчук Іван, учень Здолбунівської гімназії, вч. Кротюк Н.Б.
ІІ місце "Я і Україна"
 Ромашко Олександр, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 5, вч. Цирон Н.Ю.
 Капітула Вадим, учень Ступнівського НВК , вч. Мирончук Л.А.

ІІІ місце з української мови

 Полюшко Максим, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 4, вч. Капустинська Л.П.
 Помазова Нінель, учениця  Здолбунівської гімназії, вч. Кротюк Н.Б.
 Грицюк Максим, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І ступеня № 7 , вч. Панасюк Л.В.
ІІІ місце з математики
 Єгоров Ростислав, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 4, вч. Капустинська Л.П.
 Марискевич Вікторія, учениця Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 6, вч.Мирончук Л.А.
ІІІ місце "Я і Україна"
Кощак Ангеліна, учениця Гільчанської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, вч. Жданюк О.І.
Капітула Владислав, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 4, вч. Капустинська Л.П.
Бондарчук Діана, учениця Мізоцького НВК,  вч. Гончарук Т.В.
Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1421 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz