08 жовтня 2011 року на базі Мізоцького НВК відбулися районні
змагання з легкої атлетики в залік спартакіади школярів 2011 року. У
змаганнях прийняли участь 15 команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів: Не прийняли участі команди Дерманського НВК,
Ступнівського НВК, Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.
За результатами проведених змагань переможцями стали:
Метання:
Дівчата
І місце – Троцковець Марія – (Мізоцький НВК)
ІІ місце – Дубинка Катерина – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5)
ІІІ місце – Кобрин Анна – (Здолбунівська гімназія)
Хлопці
І місце – Фрідріх Михайло – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)
ІІ місце – Литвинець Євген – (Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Крючок Вадим – (Здолбунівська гімназія)
Штовхання ядра
Дівчата
І місце – Сандюк Ольга – (Мізоцький
НВК)
ІІ місце – Пахольчук Альона – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6)
Хлопці
І місце – Лесько Іван – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)
ІІ місце – Лучин Володимир – (Мізоцький НВК)
ІІІ місце – Синяк Віталій – (Мізоцький НВК)
Стрибки у довжину
Хлопці
І місце – Назарчук Євген –
(Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)
ІІ місце – Парфенюк Вадим
ІІІ місце – Гринюк Богдан
Дівчата
І місце – Пальчевська Катерина – (Мізоцький НВК)
ІІ місце – Печончик Ірина – (Здолбунівська гімназія)
ІІІ місце – Янчар Діана – (Мізоцький НВК)
Біг на дистанції 3000 м.
Хлопці
І місце – Петрук Олексій – (Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Андрійчук Володимир – (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Нижник Роман – (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.)
Дистанція 1500 м.
Дівчата
І місце – Кузьмінчук Віола – (Здолбунівська гімназія)
ІІ місце – Криницька Богдана – (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Симпанинець Вікторія – (Мізоцький НВК)
Хлопці
І місце – Наум’юк Віктор – (Мізоцький НВК)
ІІ місце – Новак Віталій – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)
ІІІ місце – Шевчук Володимир – (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Дистанції 800 м.
Дівчата
І місце – Грабко Мирослава – (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Петрук Ольга – (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Московець Тетяна – (Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Хлопці
І місце – Потапчук Юрій – ( Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Климчик Андрій
ІІІ місце – Матвійчук Олександр – (Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
Дистанції 400 м.
Дівчата
І місце – Вітюк Марія – (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Ковалевич Інна – (Глинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Баришева Каріна – (Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст.)
Хлопці
І місце – Давидюк Дмитро – (Мізоцький НВК)
ІІ місце – Гедзюк Віталій – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6)
ІІІ місце – Павлюк Іван – (Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Дистанції 200 м.
Дівчата
І місце – Кондратюк Тамара – (Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Крашановська Олександра – (Здолбунівська гімназія)
ІІІ місце – Хомяк Юлія – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)
Хлопці
І місце – Семенюк Сергій – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)
ІІ місце – Невзоров Денис – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)
ІІІ місце – Матисяк Сергій – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)
Дистанції 100 м.
Дівчата
І місце – Стеценко Олександра – (Здолбунівська гімназія)
ІІ місце – Огородник Ілона – (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Романюк Ірина – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6)
Хлопці
І місце – Сіліхін Павло – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
ІІ місце – Рев’юк Ілля – (Мізоцький НВК)
ІІІ місце – Береза Назар – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)
Методист з фізичної культури та спорту Данилюк А.І.
|