Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 29.02.2020, 12:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [70]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [439]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [582]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2011 » Жовтень » 12 » Районні змагання з легкої атлетики
Районні змагання з легкої атлетики
21:06

      08 жовтня 2011 року на базі Мізоцького НВК відбулися районні змагання з легкої атлетики в залік спартакіади школярів 2011 року. У змаганнях прийняли участь 15 команд  загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів:

        Не прийняли участі команди Дерманського НВК, Ступнівського НВК, Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.

За результатами проведених змагань переможцями стали:

Метання:

Дівчата

І місцеТроцковець Марія – (Мізоцький НВК)

ІІ місце – Дубинка Катерина – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5)

ІІІ місце – Кобрин Анна – (Здолбунівська гімназія)

Хлопці

І місце Фрідріх Михайло – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)

ІІ місце – Литвинець Євген – (Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Крючок Вадим – (Здолбунівська гімназія)

Штовхання ядра

Дівчата

І місце – Сандюк  Ольга – (Мізоцький НВК)

ІІ місце – Пахольчук Альона – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6)

Хлопці

І місцеЛесько Іван – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)

ІІ місце – Лучин Володимир – (Мізоцький НВК)

ІІІ місце – Синяк Віталій – (Мізоцький НВК)

Стрибки у довжину

Хлопці

І місце – Назарчук Євген – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

ІІ місце – Парфенюк Вадим

ІІІ місце – Гринюк Богдан

Дівчата

І місце – Пальчевська Катерина – (Мізоцький НВК)

ІІ місце – Печончик Ірина – (Здолбунівська гімназія)

ІІІ місце – Янчар Діана – (Мізоцький НВК)

Біг на дистанції 3000 м.

Хлопці

І місце – Петрук Олексій – (Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Андрійчук Володимир – (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Нижник Роман – (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Дистанція  1500 м.

Дівчата

І місце – Кузьмінчук Віола – (Здолбунівська гімназія)

ІІ місце – Криницька Богдана – (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Симпанинець Вікторія – (Мізоцький НВК)

Хлопці

І місце – Наум’юк Віктор – (Мізоцький НВК)

ІІ місце – Новак Віталій – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

ІІІ місце – Шевчук Володимир – (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Дистанції  800 м.

Дівчата

І місце – Грабко Мирослава – (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Петрук Ольга – (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Московець Тетяна – (Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Хлопці

І місце – Потапчук Юрій – ( Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Климчик Андрій

ІІІ місце – Матвійчук Олександр – (Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Дистанції 400 м.

Дівчата

І місце – Вітюк Марія – (Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Ковалевич Інна – (Глинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Баришева Каріна – (Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Хлопці

І місце – Давидюк Дмитро – (Мізоцький НВК)

ІІ місце – Гедзюк Віталій – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6)

ІІІ місце – Павлюк Іван – (Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Дистанції  200 м.

Дівчата

І місце – Кондратюк Тамара – (Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Крашановська Олександра – (Здолбунівська гімназія)

ІІІ місце – Хомяк Юлія – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)

Хлопці

І місце – Семенюк Сергій – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)

ІІ місце – Невзоров Денис – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

ІІІ місце – Матисяк Сергій – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

Дистанції 100 м.

Дівчата

І місце – Стеценко Олександра – (Здолбунівська гімназія)

ІІ місце – Огородник Ілона – (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Романюк Ірина – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6)

Хлопці

І місце – Сіліхін Павло – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)

ІІ місце – Рев’юк Ілля – (Мізоцький НВК)

ІІІ місце – Береза Назар – (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)


Методист з фізичної культури та спорту                 Данилюк А.І.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1056 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz