Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 20.10.2019, 07:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [421]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [427]
Районні заходи [532]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Новини » 2010 » Січень » 21
8 клас
1. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Царук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Акініна Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Броніч М.Є.
3. Печенюк Юлія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.Г.
9 клас
1. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Шаєвська Ганна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Нетикша Т.Л.
2. Москалець Інна, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.Г.
3. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1416 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 5.0/1

8 клас
1. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, Карпенко Л.Є.
2. Сава Юлія, Здолбунівська гімназія, Карпенко Л.Є.
3. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В.
9 клас
1. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія. вч. Гоменюк Н.В.
2. Ящук Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мірковець Г.Д.
3. Гарань Олександр, Здолбунівська гімназія, вч. Гоменюк Н.В.
10 клас
1. Гринюк Людмила, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1461 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

8 клас
1. Семенюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Сахарук Г.Д.
2. Ляшук Олег, Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.
3. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
9 клас
1. Свиріпа Дарина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Середюк Н.В.
2. Юрчук Іванна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Грипич н.О.
3. Філіпова Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Нижник О.Ю.
10 клас
1. Сац Володимир, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
2. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1528 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 1.0/1

8 клас
1. Гедзюк Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
2. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.
9 клас
1. Мудрик Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Жильчук О.І.
2. Галик Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельничук П.Ф.
3. Мичка Микола, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Шолудько Г.П.
10 клас
1. Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
2. Гончар Олекс ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1447 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 3.0/1

Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz