Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 24.08.2019, 18:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2009 » Березень » 17 » ІІ етап олімпіади "Юне обдарування"
ІІ етап олімпіади "Юне обдарування"
19:57
   15 березня 2009 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 було проведено ІІ етап олімпіади "Юне обдарування" з української мови, математики, "Я і Україна".
    В олімпіаді взяли участь 78 школярів із 27 загальноосвітніх навчальних закладів.


     Переможцями ІІ етапу олімпіади "Юне обдарування" стали

І місце з української мови
 Шмендель Марта, учениця Здовбицької загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, вч. Тимощук М.Н.;
І місце з математики
 Бондаренко Марія, учениця Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1, вч. Головко Н.В.
І місце з "Я і Україна"
 Ковтанюк Олександр, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1, вч. Головко Н.В.

ІІ місце з української мови
 Стецюк Анастасія, учениця Глинської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів,         вч. Розгон І.М.;
 Гаврильчик Вікторія, учениця Ступнівського НВК, вч. Тимощук Г.В.;
ІІ місце з математики
 Лазарчук Назар, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів    № 6, вч. Стапанчук Н.В.
 Денисюк Анастасія, учениця Уїздецької загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, вч. Гончарук М.П.
ІІ місце "Я і Україна"
 Антоневич Артем, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І ступеня № 7, вч. Табачук Л.М.
 Шолудько Ірина, учениця Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 6 , вч. Олейникова Є.В.

ІІІ місце з української мови

 Мартинюк Дарина, учениця Гільчанської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, вч. Семенюк Г.М.
 Орлов Андрій, учень  Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1, вч. Головко Н.В.
 Нагайська Анастасія, учениця Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 6 , вч. Мельник Ю.В.
ІІІ місце з математики
 Андрощук Дмитро, учень Здолбунівськоїзагальноосвітня школа  І ступеня № 7, вч. Іващук Т.М.
 Супрун Богдан, учень Гільчанської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів,         вч. Семенюк Г.М.
 Рожко Роман, учень Здолбунівської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 3, вч. Кондратюк С.В.
ІІІ місце "Я і Україна"
Сангуш Євген, учень Здолбунівської гімназії. вч. Зуйкова С.О
Пйонтковська Діана, учениця Гільчанської загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, вч. Семенюк Г.М.
Петришина Наталія, учениця Кунинської загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів,  вч. Пахолюк Г.П.
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1756 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.3/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz