Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 24.09.2023, 11:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [83]
Вітання [72]
Цікавинки [26]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [43]
Наші досягнення [451]
Події/Дати [51]
Учителям [90]
Актуальні новини [450]
Районні заходи [592]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2009 » Березень » 3 » МОН закриває філіали університету "Україна"
МОН закриває філіали університету "Україна"
22:22

Структурні підрозділи університету "Україна", яким ДАК анулювала ліцензії, будуть остаточно ліквідовані та закриті до 1 квітня 2009 року

  Рішення Державної акредитаційної комісії щодо анулювання ліцензій деяким відокремленим структурним підрозділам "Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" є остаточними.

У зв'язку з анулюванням ліцензій, акредитаційна комісія зобов'язала ректора університету "Україна" спільно з представниками Міністерства освіти і науки й обласних держадміністрацій вирішити питання переведення студентів до інших вищих навчальних закладів.

МОН контролює процес припинення діяльності навчальних закладів, яким анульовано ліцензії чи припинено освітню діяльність.

Заяви окремих представників університету "Україна" про можливості продовження роботи філій, в яких анулювали ліцензію, не мають під собою підґрунтя. Особливе здивування викликають поширені в окремих ЗМІ заяви керівництва тих структурних підрозділів університету "Україна", анулювання ліцензії яким відбулось на прохання керівництва ВМУРЛ "Україна".

Нагадаємо, що на засіданні Державної акредитаційної комісії 27 січня 2009 року, яке відбувалось під головуванням міністра освіти і науки України Івана Вакарчука, представники МОН та Державної інспекції навчальних закладів повідомили про результати перевірки відокремлених структурних підрозділів вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна". Також було розглянуто заяву керівництва університету, в якій вказувалося про прийняте рішення щодо анулювання ліцензій окремим відокремленим структурним підрозділам "Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", а саме:

Карпатському інституту підприємництва (м. Хуст) на підготовку магістрів зі спеціальності "Соціальна робота";

Вінницькому соціально-економічному інституту на підготовку бакалаврів і спеціалістів за напрямом підготовки "Економіка та підприємництво", спеціальності "Банківська справа", на підготовку магістрів зі спеціальностей "Екологія та охорона навколишнього середовища" й "Облік і аудит", на підготовку молодших спеціалістів зі спеціальності "Комерційна діяльність";

Рівненському інституту на підготовку бакалаврів із напряму підготовки "Дизайн";

Дніпропетровської філії на підготовку молодших спеціалістів зі спеціальностей "Банківська справа", "Бухгалтерський облік", "Комерційна діяльність", "Правознавство";

Запорізькій філії на підготовку бакалаврів і спеціалістів із напрямів підготовки, спеціальностей "Психологія" та "Соціальна робота".

Ще раніше, у листопаді 2008 року керівництво вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" звернулося із заявою до Міністерства освіти і науки про повне анулювання ліцензії для Кременчуцької та Херсонської філії ВМУРЛ "Україна", а також Полтавського інституту економіки і права (на підготовку спеціалістів і магістрів зі спеціальності "Маркетинг").

16 грудня 2008 року на черговому засіданні Державної акредитаційної комісії за результатами перевірки підрозділів вищих навчальних закладів, якою були виявлені порушення ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, було прийнято рішення про повне анулювання ліцензій Кременчуцькій і Херсонській філіям університету "Україна".

Також було анульовано ліцензії на підготовку бакалаврів і магістрів із низки спеціальностей Броварській і Васильківській філіям (Київська область) університету "Україна", Сумському гуманітарному інституту, Миколаївському інституту (на підготовку бакалаврів із напряму "Реклама і зв'язки з громадськістю") та Полтавському інституту економіки і права.

По матеріалам: Освіта-ua
Категорія: Абітурієнту | Переглядів: 2679 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 2
29.06.2010 Спам
2. петро [Матеріал]
Не майте ніяких відношень з "УНІВЕРСИТЕТОМ" УКРАЇНА .Це жах який може приснитися тільки в сні. дуже велика ганьба тим що не реагує на ці події .Хто буде розбудовувати нашу державу ? Фахівець без знань - це каліка.Це злочин перед державою.

29.06.2010 Спам
1. валентин [Матеріал]
Чому до цього часу не ліквідовані? Хто відповідає за наслідки від діяльност і таких вишів. пора поставити крапку моральному та професійному спустошені молоді та недати можливості збагаченню ділкам від освіти

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання


Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2023 Сайт управляється системою uCoz