Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.08.2019, 19:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2009 » Лютий » 24 » Захист науково-дослідницьких робіт МАН ІІ етапу
Захист науково-дослідницьких робіт МАН ІІ етапу
22:07
      21 лютого 2009 р. в Рівному на базі Національного університету водного господарства і природокористування та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся захист науково-дослідницьких робіт ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України.
       ВІТАЄМО !
переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України

1.    Лахмана Леоніда Леонідовича, учня 11 класу Мізоцького НВК, "секція електроніки, радіотехніки та приладобудування" - І місце, керівник Лахман Л.П., Харів Б.Я.
2.  Марчук Наталію Анатоліївну, ученицю 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, "секція мистецтвознавства" - ІІ місце, керівник Юркевич І.Т.
3.     Мельник Марію Миколаївну, ученицю 11 класу Дерманського НВК, "секція  фольклористики
" - ІІ
місце, керівник Шепельчук О.А.
4.     Бібко Ольгу Іванівну, ученицю 11 класу Здолбунівської гімназії, "секція історії України", - ІІІ місце
, керівник Кузьмицька О.С.
5.   Василюк Оксану Русланівну, ученицю 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, "секція мистецтвознавства" - ІІІ місце,
керівник Юркевич І.Т.
6.   Зеленюк Оксану Вікторівну, ученицю 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, "секція українська література" - ІІІ місце, керівник Савчук Н.П.
7.      Казмірчук Оксану Ігорівну, ученицю 10 класу Дерманського НВК, "секція українська мова" - ІІІ місце, керівник Шепельчук О.А.
8.   Кащенюк Вікторію Валеріївну, ученицю 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, "секція українська мова" - ІІІ місце, керівник Савчук Н.П.
9.     Мельничука Сергія Васильовича, учня 9 класу Здолбунівської гімназії, "секція зарубіжна література" - ІІІ місце, керівник Андрощук І.М.
10.   Парчевську Дарину Ігорівну, ученицю 10 класу Здолбунівської гімназії, "секція зарубіжна література" - ІІІ місце, керівник Буцька І.В.
11.   Петришина Владислава Олеговича, учня 8 класу Здолбунівської гімназії, "секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми" - ІІІ місце, керівник Михалко Ю.І.
12. Щиглевську Тетяну Іванівну,
ученицю 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, "секція математики" - ІІІ місце, керівник Кордиш Т.Г.
13.   Янковську Ганну Миколаївну, ученицю 9 класу Здолбунівської гімназії, " секція історичне краєзнавство" - ІІІ місце, керівник Павловська Н.Б.

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 1895 | Додав: zdosvita | Теги: перемоги учнів | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz