Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 19.08.2019, 14:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2009 » Лютий » 21 » Підсумки районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості
Підсумки районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості
21:10

19 лютого 2009 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбулося нагородження переможців районного  конкурсу-ярмарку педагогічної творчості




Переможці районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

“дошкільна освіта’’

-         І місце -  Лаба Н.Г.( ДНЗ “ Усмішка ’’);

-         ІІ місце – колективна робота ДНЗ “ Ладоньки ’’ ( Гибайло Г.В. , Кость Л.В. , Мазурок Я.І. , Макарова Г.В. , Черняк А.О.) ;

-         ІІІ місце – Лесько Б.В. ( ДНЗ “ Чебурашка ’’) ;

“ початкова освіта ’’

-         І місце – Ворон О.Г. ( Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст.) ;

-         ІІ місце – Ваколюк І.В. ( Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.) ;

-         ІІІ місце – Громовська Г.М. ( Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5) ;

“ фізика ’’

-         І місце – Рудик Н.В. ( Здолбунівська гімназія ) ;

-         ІІ місце – Луцюк А.А. ( Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст.) ;

-         ІІІ місце – Мазурець І.М. ( Глинська ЗОШ І-ІІІ ст.);

“ хімія ’’

-         І місце – Осіян Т.Л. ( Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) ;

-         ІІ місце – Самолюк О.І. ( Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4);

-         ІІІ місце – Печончик Ж.О. ( Здолбунівська гімназія);

                                            “ географія ’’

-         І місце – Сай Т.Г. ( Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3);

-         ІІ місце – Панащук В.Д. ( Маломощаницька ЗОШ І-ІІ ст.);

-         ІІІ місце – Мартинюк І.П. ( Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст.);

                                              “ економіка ’’

- І місце – Тимощук Є.А. ( Ступнівський НВК);

                                             “ математика ’’

-         І місце – Галик О.М. ( Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6);

-         ІІ місце – Мельничук В.Є. ( П’ятигірська ЗОШ І-ІІ ст.);

-         ІІІ місце – Пешко В.С. ( Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст.), Куць Т.І., Пивоваренко Н.К. ( Здолбунівська ЗОШ І –ІІІ ст.4);

    “ інформаційні технології у навчально – виховному процесі ’’

-   І місце – Мачелюк Г.М. ( Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 
Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1462 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz