Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 19.08.2019, 11:09
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2008 » Грудень » 4 » Результати олімпіади з географії
Результати олімпіади з географії
20:37
7 клас
1. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Рижук Олександр, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Зінчук Н.П.
2. Гуменюк Яна, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Кушнір Володимир, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гедзюк Л.В.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
3. Мельник Михайло, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
8 клас
1. Кубович Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Новіцька М., Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
3. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч.Кісільчук А.М.
3. Ворон Наталія, Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Бережнюк Н.В.
3. Наумко М., Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
3. Білявцев О., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Бучинська Т.О.
9 клас
1. Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія, вч. Кулеша О.В.
2. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Сай Т.Г.
2. Якимчук Наталія, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., вч.Якимчук М.І.
3. Маркоч Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Семенюк Т.Ф.
10 клас
1. Сайчук Юрій, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бартощук В.О.
2. Шидловський Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч.Бучинська Г.О.
2. Савчук Вадим, Здолбунівська гімназія, вч. Кулеша О.В.
2. Слівчук Катерина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Семенюк Т.Ф.
3. Моклюк Андрій, Мізоцький НВК, вч.Овсійчук Ю.М.
11клас
1. Лахман Леонід, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
1. Новицький Микола, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
2. Панасюк А., Здолбунівська гімназія, вч. Кулеша О.В.
3. Козел Сергій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Сай Т.Г.
3. Денисюк Олександр, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Галуга Л.Ю.
3. Герасимчук Ігор, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гедзюк Л.В.
  
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1747 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz