Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 09.12.2019, 05:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [252]
Оголошення [64]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [430]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [427]
Районні заходи [558]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Новини » 2008 » Грудень » 04
10 клас
1. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Шидловський Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Декальчук М.В.
3. Мікліна В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
11 клас
1. Тітарчук Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
2. Герасимчук Ігор, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бернацький В.Р.
3. Йоган Анастасія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Декальчук М.В.
4. Дем"янчук Мар"яна, ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1365 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 0.0/0

7 клас
1. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Рижук Олександр, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Зінчук Н.П.
2. Гуменюк Яна, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Кушнір Володимир, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гедзюк Л.В.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
3. Мельник Михайло, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
8 клас
1. Кубович Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Новіцька М., ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1780 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

8 клас
1. Коренюк Наталія, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шеретюк Н.О.
2. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Печончик Ж.О.
3. Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Чура О.К.
9 клас
1. Якубовська Анастасія, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мачелюк Г.М.
2. Германюк Богдан, Мізоцький НВК, вч. Мельник А.Б.
3. Шада Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мельник О.І.
10 клас
1. Капітула Сергій, Ступнівський НВК, вч. Ковальчук Л.І.
2. Дем"янчук ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1635 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 4.0/1

8 клас
1. Гайдук Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Базан Т.О.
2. Ковальчук Валентина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Михайлова Л.Ф.
2. Лавренова Наталія, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Радчук Р.М.
3. Ворон Наталія, Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Федчук І.Б.
9 клас
1. Ступак Тарас, Здолбунівська гімназія, вч. Базан Т.О.
2. Пристайович Ярослав, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Власюк Л.Ф.
3. Ткачук Юлія, Кунинська ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1716 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 3.0/2

Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz