Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 07:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Новини » Результати олімпіад
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2950 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 2.8/6

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1947 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1920 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 3.7/3

7 клас
1.
Савчук Володимир, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
2. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Максимчук С.П.
3. Кравчук Денис, Здолбунівська гімназія, вч. Кирилюк І.П.
8 клас
1.
Степанюк Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Вознейчук І.А.
2. Яремович Ігор, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Салі ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2039 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 3.8/5

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1723 | Дата: 28.10.2010 | Рейтинг: 2.5/4

8 клас
1. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Царук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Акініна Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Броніч М.Є.
3. Печенюк Юлія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.Г.
9 клас
1. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Шаєвська Ганна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Нетикша Т.Л.
2. Москалець Інна, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.Г.
3. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1457 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 5.0/1

8 клас
1. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, Карпенко Л.Є.
2. Сава Юлія, Здолбунівська гімназія, Карпенко Л.Є.
3. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В.
9 клас
1. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія. вч. Гоменюк Н.В.
2. Ящук Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мірковець Г.Д.
3. Гарань Олександр, Здолбунівська гімназія, вч. Гоменюк Н.В.
10 клас
1. Гринюк Людмила, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1487 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

8 клас
1. Семенюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Сахарук Г.Д.
2. Ляшук Олег, Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.
3. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
9 клас
1. Свиріпа Дарина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Середюк Н.В.
2. Юрчук Іванна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Грипич н.О.
3. Філіпова Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Нижник О.Ю.
10 клас
1. Сац Володимир, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
2. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1571 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 1.0/1

8 клас
1. Гедзюк Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
2. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.
9 клас
1. Мудрик Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Жильчук О.І.
2. Галик Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельничук П.Ф.
3. Мичка Микола, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Шолудько Г.П.
10 клас
1. Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
2. Гончар Олекс ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1498 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 3.0/1

7 клас
1. Приходько Петро, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
2. Лук'янчук Наталія, Дерманський НВК, вч. Шепельчук О.А.
2. Овсійчук Ольга, Мізоцький НВК, вч. Синяк С.П.
3. Панова Марта, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Свиріпа О.А.
8 клас
1. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
2. Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
3. Бортник Олена, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Кондрат ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2330 | Дата: 29.12.2009 | Рейтинг: 3.7/3

8 клас
1. Самолюк І.В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
2. Бельмасов О.В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.
2. Ляшук О.В., Мізоцький НВК, вч.Луцюк О.В.
3. Матвійчук О.В., Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Матвійчук В.А.
3. Богуш С.О., Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Власенко М., Здолбунівська гімназія, вч.
9 клас
1. Петриченко В.В., Здолбунівська гімназія
2. Троцюк А.Р., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1314 | Дата: 17.12.2009 | Рейтинг: 5.0/1

6 клас
1. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Максимчук С.П.
2. Кіндрат Тарас, Здолбунівська гімназія, вч. Кирилюк І.П.
2. Савчук Володимир, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
3. Кондратюк Єлізавета, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Шафранська Л.Р.
7 клас
1. Трофімюк Олег, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Журик К.Я.
2. Корольчук Богдан, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст, вч. Шуть Ю.А.
2. Степанюк Олександра, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Вознійчук І.А.
... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1752 | Дата: 15.12.2009 | Рейтинг: 3.0/4

8 клас
1. Петрук Тетяна, Здолбунівська гімназія, вч.Базан Т.О.
2. Бортник Олена, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Теребійчук Ж.І.
3. Мельник Мирослава, Здовбицька ЗОШ, вч. Жванська Л.М.
3. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Степанюк М.О.
3. Климчик Богдан, Мізоцький НВК, вч. Федорчук К.В.
9 клас
1. Гайдук Юлія, Здолбунівська гімназія, вч.Базан Т.О.
2. Ковальчук Валентина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Михайлова Л.Ф.
3. Ткачик Віталій, Здолбу ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1703 | Дата: 14.12.2009 | Рейтинг: 3.5/4

7 клас
1. Чура Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Павлусь Іванна, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Зінчук Н.П.
3. Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, вч. Кісільчук А.М.
8 клас
1. Крючок Вадим, Здолбунівська гімназія, вч. Кісільчук А.М.
2. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
3. Яремчук Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Савчук Т.В.
3. Місіков Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Ли ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1753 | Дата: 08.12.2009 | Рейтинг: 1.0/1

9 клас
технічна праця(хлопці)

1. Корень Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Мельник В.В.
2. Наумюк Михайло, Мізоцький НВК, вч. Мельник І.М.
2. Герасимчук Павло, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гончарук М.В.
3. Мельник Анатолій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.П.
3  Дмитрук Юрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Панасюк В.С.
3. Ющик Олег, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Гринюк В.О.

обслуговуюча праця(дівчата)

1. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1972 | Дата: 03.11.2009 | Рейтинг: 0.0/0

8 клас
1. Сава Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
2. Власенко Марина, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
3. Попович Володимир, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Прокопчук О.Д.
3. Захарчук Юлія, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Боярчук Н.І.
9 клас
1. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
2. Петрушин Олег, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
3. Філіпова Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Боярчук Н.І.
10 клас
1. Садура Сер ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1371 | Дата: 01.11.2009 | Рейтинг: 3.7/3

8 клас
1. Попович Володимир, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Сидорчук Л.І.
2. Хомяк Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Марчук Н.Ю.
2. Потапчук Юрій, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., Потапчук Л.А.
3. Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.. вч. Мичко С.В.
3. Семщук Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Кузьмук Н.В.
9 клас
1. Козиренко Марина, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Єнич Н.А.
2. Ляш Лілія, Мізоцький НВК, вч. Ковальчук Т.В.
3. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2776 | Дата: 01.11.2009 | Рейтинг: 5.0/1

10 клас
1. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Сущук Олександр, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Воробель О.В.
2. Шевчук Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Чандик Р.Й.
3. Павлюк Іванна, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.. вч. Бернацький В.Р.
3. Левчук Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
3. Осташевська Марія, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Теребійчук Ж.І.
11 клас
1. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1574 | Дата: 28.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

9 клас
1. Козиренко Марина, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст.. вч. Киричук В.Н.
2. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
3. Кметь Ольга, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бізюк Л.В.
3. Дацюк Юлія, П'ятигріська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Плотко Н.М.
10 клас
1. Масло Олена, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гаврилюк В.М.
2. Петрук Валерія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Архулік В.М.
3. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1904 | Дата: 27.10.2009 | Рейтинг: 5.0/1

   15 березня 2009 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 було проведено ІІ етап олімпіади "Юне обдарування" з української мови, математики, "Я і Україна".
    В олімпіаді взяли участь 78 школярів із 27 загальноосвітніх навчальних закладів.


     Переможцями ІІ етапу олімпіади "Юне обдарування" стали

... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1819 | Дата: 17.03.2009 | Рейтинг: 4.3/3

« 1 2 ... 11 12 13 14 »
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz