Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 22.08.2019, 14:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Новини » Результати олімпіад
10 клас
1. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Шидловський Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Декальчук М.В.
3. Мікліна В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
11 клас
1. Тітарчук Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
2. Герасимчук Ігор, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бернацький В.Р.
3. Йоган Анастасія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Декальчук М.В.
4. Дем"янчук Мар"яна, ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1319 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 0.0/0

7 клас
1. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Рижук Олександр, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Зінчук Н.П.
2. Гуменюк Яна, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Кушнір Володимир, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гедзюк Л.В.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
3. Мельник Михайло, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
8 клас
1. Кубович Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Новіцька М., ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1747 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

8 клас
1. Коренюк Наталія, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шеретюк Н.О.
2. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Печончик Ж.О.
3. Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Чура О.К.
9 клас
1. Якубовська Анастасія, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мачелюк Г.М.
2. Германюк Богдан, Мізоцький НВК, вч. Мельник А.Б.
3. Шада Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мельник О.І.
10 клас
1. Капітула Сергій, Ступнівський НВК, вч. Ковальчук Л.І.
2. Дем"янчук ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1592 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 4.0/1

8 клас
1. Гайдук Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Базан Т.О.
2. Ковальчук Валентина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Михайлова Л.Ф.
2. Лавренова Наталія, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Радчук Р.М.
3. Ворон Наталія, Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Федчук І.Б.
9 клас
1. Ступак Тарас, Здолбунівська гімназія, вч. Базан Т.О.
2. Пристайович Ярослав, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Власюк Л.Ф.
3. Ткачук Юлія, Кунинська ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1684 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 3.0/2

6 клас
1. Татарин Борис, Здолбунівська гімназія, вч. Хоманець Г.П.
2. Степанюк Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Вознейчук І.А.
3. Гнатишин Богдан, Новомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Галянт М.М.
7 клас
1. Семенюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мирончук В.Є.
2. Самолюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
3. Грибок Андрій, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Щеглевська Г.К.
8 клас
1. Петришин Владислав, Здолбун ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1741 | Дата: 03.12.2008 | Рейтинг: 4.0/2

« 1 2 ... 11 12 13
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz