7 клас 1. Савчук Володимир, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М. 2. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Максимчук С.П. 3. Кравчук Денис, Здолбунівська гімназія, вч. Кирилюк І.П.8 клас 1. Степанюк Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Вознейчук І.А. 2. Яремович Ігор, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 , вч. Салі
...
Читати далі »
8 клас 1. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Царук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Акініна Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Броніч М.Є.
3. Печенюк Юлія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.Г.
9 клас 1. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Шаєвська Ганна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Нетикша Т.Л.
2. Москалець Інна, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.Г.
3.
...
Читати далі »
8 клас
1. Скрипець Антон,
Здолбунівська гімназія, Карпенко Л.Є.
2. Сава Юлія, Здолбунівська гімназія, Карпенко Л.Є.
3. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В.
9 клас
1. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія. вч. Гоменюк Н.В.
2. Ящук Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мірковець Г.Д.
3. Гарань Олександр, Здолбунівська гімназія, вч. Гоменюк Н.В.
10 клас
1. Гринюк Людмила, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст
...
Читати далі »
8 клас 1. Семенюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Сахарук Г.Д.
2. Ляшук Олег, Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.
3. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
9 клас 1. Свиріпа Дарина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Середюк Н.В.
2. Юрчук Іванна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Грипич н.О.
3. Філіпова Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Нижник О.Ю.
10 клас 1. Сац Володимир, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
2.
...
Читати далі »
8 клас 1. Гедзюк Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
2. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.
9 клас 1. Мудрик Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Жильчук О.І.
2. Галик Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельничук П.Ф.
3. Мичка Микола, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Шолудько Г.П.
10 клас 1. Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
2. Гончар Олекс
...
Читати далі »
7 клас 1. Приходько Петро, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
2. Лук'янчук Наталія, Дерманський НВК, вч. Шепельчук О.А.
2. Овсійчук Ольга, Мізоцький НВК, вч. Синяк С.П.
3. Панова Марта, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Свиріпа О.А.
8 клас 1. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
2. Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
3. Бортник Олена, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Кондрат
...
Читати далі »
8 клас 1. Самолюк І.В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
2. Бельмасов О.В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.
2. Ляшук О.В., Мізоцький НВК, вч.Луцюк О.В.
3. Матвійчук О.В., Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Матвійчук В.А.
3. Богуш С.О., Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Власенко М., Здолбунівська гімназія, вч.
9 клас 1. Петриченко В.В., Здолбунівська гімназія
2. Троцюк А.Р., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №
...
Читати далі »
6 клас 1. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Максимчук С.П.
2. Кіндрат Тарас, Здолбунівська гімназія, вч. Кирилюк І.П.
2. Савчук Володимир, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
3. Кондратюк Єлізавета, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Шафранська Л.Р.
7 клас 1. Трофімюк Олег, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Журик К.Я.
2. Корольчук Богдан, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст, вч. Шуть Ю.А.
2. Степанюк Олександра, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Вознійчук І.А.
...
Читати далі »
8 клас 1. Петрук Тетяна, Здолбунівська гімназія, вч.Базан Т.О.
2. Бортник Олена, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Теребійчук Ж.І.
3. Мельник Мирослава, Здовбицька ЗОШ, вч. Жванська Л.М.
3. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Степанюк М.О.
3. Климчик Богдан, Мізоцький НВК, вч. Федорчук К.В.
9 клас 1. Гайдук Юлія, Здолбунівська гімназія, вч.Базан Т.О.
2. Ковальчук Валентина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Михайлова Л.Ф.
3. Ткачик Віталій, Здолбу
...
Читати далі »
7 клас 1. Чура Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Павлусь Іванна, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Зінчук Н.П.
3. Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, вч. Кісільчук А.М.
8 клас 1. Крючок Вадим, Здолбунівська гімназія, вч. Кісільчук А.М.
2. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
3. Яремчук Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Савчук Т.В.
3. Місіков Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Ли
...
Читати далі »
9 клас технічна праця(хлопці) 1. Корень Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Мельник В.В.
2. Наумюк Михайло, Мізоцький НВК, вч. Мельник І.М.
2. Герасимчук Павло, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гончарук М.В.
3. Мельник Анатолій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.П.
3 Дмитрук Юрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Панасюк В.С.
3. Ющик Олег, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Гринюк В.О.
обслуговуюча праця(дівчата) 1.
...
Читати далі »
8 клас
1. Сава Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
2. Власенко Марина, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
3. Попович Володимир, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Прокопчук О.Д.
3. Захарчук Юлія, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Боярчук Н.І.
9 клас
1. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
2. Петрушин Олег, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
3. Філіпова Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Боярчук Н.І.
10 клас
1. Садура Сер
...
Читати далі »
8 клас 1. Попович Володимир, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Сидорчук Л.І.
2. Хомяк Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Марчук Н.Ю.
2. Потапчук Юрій, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., Потапчук Л.А.
3. Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.. вч. Мичко С.В.
3. Семщук Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Кузьмук Н.В.
9 клас 1. Козиренко Марина, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Єнич Н.А.
2. Ляш Лілія, Мізоцький НВК, вч. Ковальчук Т.В.
3.
...
Читати далі »
10 клас 1. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Сущук Олександр, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Воробель О.В.
2. Шевчук Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Чандик Р.Й.
3. Павлюк Іванна, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.. вч. Бернацький В.Р.
3. Левчук Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
3. Осташевська Марія, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Теребійчук Ж.І.
11 клас 1. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.
...
Читати далі »
9 клас 1. Козиренко Марина, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст.. вч. Киричук В.Н.
2. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
3. Кметь Ольга, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бізюк Л.В.
3. Дацюк Юлія, П'ятигріська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Плотко Н.М.
10 клас 1. Масло Олена, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гаврилюк В.М.
2. Петрук Валерія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Архулік В.М.
3. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й.
...
Читати далі »
15 березня 2009 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 було проведено ІІ етап олімпіади "Юне обдарування" з української мови, математики, "Я і Україна". В олімпіаді взяли участь 78 школярів із 27 загальноосвітніх навчальних закладів. Переможцями ІІ етапу олімпіади "Юне обдарування" стали
...
Читати далі »