Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 19.08.2019, 11:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Новини » Результати олімпіад
8 клас
1. Семенюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Сахарук Г.Д.
2. Ляшук Олег, Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.
3. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
9 клас
1. Свиріпа Дарина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Середюк Н.В.
2. Юрчук Іванна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Грипич н.О.
3. Філіпова Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Нижник О.Ю.
10 клас
1. Сац Володимир, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
2. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1507 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 1.0/1

8 клас
1. Гедзюк Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
2. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.
9 клас
1. Мудрик Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Жильчук О.І.
2. Галик Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельничук П.Ф.
3. Мичка Микола, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Шолудько Г.П.
10 клас
1. Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
2. Гончар Олекс ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1425 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 3.0/1

7 клас
1. Приходько Петро, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
2. Лук'янчук Наталія, Дерманський НВК, вч. Шепельчук О.А.
2. Овсійчук Ольга, Мізоцький НВК, вч. Синяк С.П.
3. Панова Марта, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Свиріпа О.А.
8 клас
1. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
2. Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
3. Бортник Олена, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Кондрат ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2264 | Дата: 29.12.2009 | Рейтинг: 3.7/3

8 клас
1. Самолюк І.В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
2. Бельмасов О.В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.
2. Ляшук О.В., Мізоцький НВК, вч.Луцюк О.В.
3. Матвійчук О.В., Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Матвійчук В.А.
3. Богуш С.О., Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Власенко М., Здолбунівська гімназія, вч.
9 клас
1. Петриченко В.В., Здолбунівська гімназія
2. Троцюк А.Р., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1263 | Дата: 17.12.2009 | Рейтинг: 5.0/1

6 клас
1. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Максимчук С.П.
2. Кіндрат Тарас, Здолбунівська гімназія, вч. Кирилюк І.П.
2. Савчук Володимир, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
3. Кондратюк Єлізавета, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Шафранська Л.Р.
7 клас
1. Трофімюк Олег, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Журик К.Я.
2. Корольчук Богдан, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст, вч. Шуть Ю.А.
2. Степанюк Олександра, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Вознійчук І.А.
... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1686 | Дата: 15.12.2009 | Рейтинг: 3.0/4

8 клас
1. Петрук Тетяна, Здолбунівська гімназія, вч.Базан Т.О.
2. Бортник Олена, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Теребійчук Ж.І.
3. Мельник Мирослава, Здовбицька ЗОШ, вч. Жванська Л.М.
3. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Степанюк М.О.
3. Климчик Богдан, Мізоцький НВК, вч. Федорчук К.В.
9 клас
1. Гайдук Юлія, Здолбунівська гімназія, вч.Базан Т.О.
2. Ковальчук Валентина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Михайлова Л.Ф.
3. Ткачик Віталій, Здолбу ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1641 | Дата: 14.12.2009 | Рейтинг: 3.5/4

7 клас
1. Чура Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Павлусь Іванна, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Зінчук Н.П.
3. Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, вч. Кісільчук А.М.
8 клас
1. Крючок Вадим, Здолбунівська гімназія, вч. Кісільчук А.М.
2. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
3. Яремчук Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Савчук Т.В.
3. Місіков Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Ли ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1689 | Дата: 08.12.2009 | Рейтинг: 1.0/1

9 клас
технічна праця(хлопці)

1. Корень Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Мельник В.В.
2. Наумюк Михайло, Мізоцький НВК, вч. Мельник І.М.
2. Герасимчук Павло, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гончарук М.В.
3. Мельник Анатолій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.П.
3  Дмитрук Юрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Панасюк В.С.
3. Ющик Олег, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Гринюк В.О.

обслуговуюча праця(дівчата)

1. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1912 | Дата: 03.11.2009 | Рейтинг: 0.0/0

8 клас
1. Сава Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
2. Власенко Марина, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
3. Попович Володимир, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Прокопчук О.Д.
3. Захарчук Юлія, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Боярчук Н.І.
9 клас
1. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
2. Петрушин Олег, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
3. Філіпова Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Боярчук Н.І.
10 клас
1. Садура Сер ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1294 | Дата: 01.11.2009 | Рейтинг: 3.7/3

8 клас
1. Попович Володимир, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Сидорчук Л.І.
2. Хомяк Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Марчук Н.Ю.
2. Потапчук Юрій, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., Потапчук Л.А.
3. Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.. вч. Мичко С.В.
3. Семщук Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Кузьмук Н.В.
9 клас
1. Козиренко Марина, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Єнич Н.А.
2. Ляш Лілія, Мізоцький НВК, вч. Ковальчук Т.В.
3. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2697 | Дата: 01.11.2009 | Рейтинг: 5.0/1

10 клас
1. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Сущук Олександр, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Воробель О.В.
2. Шевчук Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Чандик Р.Й.
3. Павлюк Іванна, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.. вч. Бернацький В.Р.
3. Левчук Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
3. Осташевська Марія, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Теребійчук Ж.І.
11 клас
1. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1496 | Дата: 28.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0

9 клас
1. Козиренко Марина, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст.. вч. Киричук В.Н.
2. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
3. Кметь Ольга, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бізюк Л.В.
3. Дацюк Юлія, П'ятигріська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Плотко Н.М.
10 клас
1. Масло Олена, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гаврилюк В.М.
2. Петрук Валерія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Архулік В.М.
3. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1847 | Дата: 27.10.2009 | Рейтинг: 5.0/1

   15 березня 2009 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 було проведено ІІ етап олімпіади "Юне обдарування" з української мови, математики, "Я і Україна".
    В олімпіаді взяли участь 78 школярів із 27 загальноосвітніх навчальних закладів.


     Переможцями ІІ етапу олімпіади "Юне обдарування" стали

... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1750 | Дата: 17.03.2009 | Рейтинг: 4.3/3

8 клас
1. Ткачук Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Петрук О.Т.
2. Григоріадіс Юлія, Мізоцький НВК, вч.Ковальчук Т.В.
3. Мартинюк Ірина, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Корсун О.М.
3. Козиренко Марія, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Єнич Н.А.
9 клас
1. Яскал Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Плем'янник Л.М.
2. Якимчук Наталія, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Андрощук
2. Александрук, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Мельничук Н.І.
3. К ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1850 | Дата: 22.12.2008 | Рейтинг: 1.0/1

8 клас
1. Ящук Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В.
2. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Павлуськ Ж.Є.
2. Денищук Тетяна, Здолбунівська гімназія, вч. Павлуськ Ж.Є.
3. Гарань Олександр, Здолбунівська гімназія, вч. Гоменюк Н.В.
9 клас
1. Лелякова Ірина, Здолбунівська гімназія, вч. Гаврилюк Т.Ю.
2. Яскал Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Плем'янник Г.М.
3. Гринюк Людмила, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2194 | Дата: 22.12.2008 | Рейтинг: 0.0/0

7 клас
1. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Ющак Є.Р.
2. Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Ковальчук Л.Є.
3. Гомонюк Антоніна, Здолбунівська гімназія, вч. Колбасова А.В.
8 клас
1. Українець Маргарита, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6. вч. Бишук Л.С.
2. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч.Талабська
3. Ковальчук Богдан, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Демчук О.Л.
9 клас
1. Нестерчук Іванна, Здолбунівська ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2816 | Дата: 22.12.2008 | Рейтинг: 4.0/4

8 клас
1. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Михалко Ю.І.
2. Якимюк Світлана, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Година І.О.
3. Шульц Сергій, Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., Мосійчук Ю.Д.
9 клас
1. Куць Ігор, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
2. Шехерев Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Коружинець г.П.
3. Германюк Богдан, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
10 клас
1. Антонюк Євген, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
2. Рудик Вален ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1419 | Дата: 14.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

8 клас
1. Галик Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельничук П.Ф.
2. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
3. Коломис Любов, П"ятигірська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Денисюк Л.Ф.
9 клас

10 клас
1. Шидловський Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Романишин О.М.
2. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
3. Капітула Сергій, Ступнівський НВК, вч. Вітрук О.П.
11 клас
1. Синяк Андрій ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1731 | Дата: 08.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

9 клас
1. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковська С.Й.
2. Шевчук Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
3. Якубовська Анастасія, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Коломис Р.В.
10 клас
1. Ковальчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Панасюк Л.А.
2. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковська С.Й.
2. Шидловський Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Самкова Г.О.
3. Ушинська Анастасія, Здолбунівська г ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2126 | Дата: 07.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

9 клас
1. Масло О.С., Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гаврилюк В.М.
2. Горошко Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Самкова Г.О.
2. Германюк Д.В., Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шелест О.К.
3. Маркоч Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Архулік В.М.
3. Клімусь К.С., Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.
10 клас
1. Скрипник М.М., Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Слободянюк С.І.
2. Черняк С.В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Панчук О.М.
2. Капіту ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1745 | Дата: 07.12.2008 | Рейтинг: 4.0/1

« 1 2 ... 10 11 12 13 »
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz