Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 22.09.2019, 15:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Новини » Результати олімпіад
  29 жовтня 2011 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулася районна олімпіада з української мови та літератури. В олімпіаді взяли участь 110 школярів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Переможці олімпіади

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2736 | Дата: 01.11.2011 | Рейтинг: 3.6/7

  30  жовтня 2011 року в Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулася районна олімпіада з російської мови та літератури. В олімпіаді взяли участь 27 школярів закладів освіти району.
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1259 | Дата: 01.11.2011 | Рейтинг: 5.0/3

 клас
1. Матвійчук Олександр, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Гедзюк Л.В.

10 клас

1. Очко Ігор, Здолбунівська гімназія, вч.Чандик Р.Й.

11 клас

1. Бортник Юлія, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Бідюк Л.Ф.
2. Шевчук Ольга, Здолбунівська гімназія, вч.Чандик Р.Й.
3. Осташевська Марія, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Теребійчук Ж.І.
3. Костюк Назар, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Савчук Т.В.

Проток ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1179 | Дата: 23.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0

    Відповідно до плану роботи відділу освіти та з метою підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовно багатої, національно свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування було проведено у районі олімпіаду з християнської етики серед учнів 5-6 класів.

... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2246 | Дата: 15.12.2010 | Рейтинг: 2.5/2

9 клас
технічна праця(хлопці)

1. Герасимчук Павло, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гончарук М.В.
2. Кінах Роман, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Гринюк В.О.
2. Мельник Артем, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.П.
3. Стайв Владислав, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Субарський Ю.В.
3. Корень Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Мельник В.В.
3. Литвинець Роман, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Ясковець В.І.

обслуговуюча праця(дівчата)
... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1211 | Дата: 13.12.2010 | Рейтинг: 3.0/1

8 клас
1. Година Анастасія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
1. Попович Олександр, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
2. Ольшевський Сергій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Ольшевська Н.О.
3. Гордієнко Сергій, Здолбунівська гімназія, вч. Чандик Р.Й.
3. Білан Анатолій, Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мосійчук Ю.Д.

9 клас
1. Троцюк Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
1. Нечипорук Ігор, Здолбунівська гімназія, вч. Чандик Р.Й.
2 ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1034 | Дата: 08.12.2010 | Рейтинг: 5.0/1

8 клас
1. Чура Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Чура О.К.
2. Ішлер Назар, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Александрук Н.В.
3. Бендюк Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Базан Т.О.

9 клас
1. Климчик Богдан, Мізоцький НВК, вч. Федорчук К.В.
2. Петрук Тетяна, Здолбунівська гімназія, вч.Базан Т.О.
3. Грицина Євгенія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Гершун О.В.

10 клас
1. Гайдук Юлія, Здолбунівська гімназія, вч.Базан Т.О.
2. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2088 | Дата: 30.11.2010 | Рейтинг: 3.0/4

9 клас
1. Власенко Марина, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
2. Захарчук Юлія, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Боярчук Н.І.
3. Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Прокопчук О.Д.

10 клас
1. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
2. Заховайко Катерина, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.
3. Боярчук Ярослава, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкевич В.Й.

11 клас
1. Садура Сергій, Здолбунівська гімназія, вч. Вашкев ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1590 | Дата: 28.11.2010 | Рейтинг: 4.0/1

8 клас
1. Печончик Ірина , Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Кириєвська Тамара, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
3. Гридін Олександр, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
9 клас
1. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Гецун Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Степановська Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Шпить О.І.
3. Попович Антоніна, П'ятигірська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Мельник О. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1400 | Дата: 22.11.2010 | Рейтинг: 4.0/2

8 клас
1. Чура Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельник О.Д.
2. Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, вч. Кравченко В.П.
3. Бендюк Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Кравченко В.П.

9 клас
1. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, вч. Карпенко Л.Є.
2. Сава Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Карпенко Л.Є.
3. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В.

10 клас
1. Петришин Владислав ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1261 | Дата: 17.11.2010 | Рейтинг: 4.5/4

8 клас
1. Павлюк Ірина, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шеретюк Н.О.
2. Дацишин Андрій, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Дацишина Л.П.
3. Печончик Ірина, Здолбунівська гімназія, вч. Печончик Ж.О.
3. Розгон Тетяна, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Александрук Н.В.
9 клас
1. Кушнір Володимир, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шеретюк Н.О.
2. Мельник Михайло, Мізоцький НВК, вч. Мельник А.Б.
3. Самолюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Самолюк О.І.
10 клас
1 ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1597 | Дата: 16.11.2010 | Рейтинг: 5.0/2

8 клас
1. Степанюк Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Вишневський Ростислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Скринник В.М.
2. Попович Олександр, Мізоцький НВК, вч. Федорчук Ю.О.
3. Бендюк Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
3. Бойко Вячеслав, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук Н.М.
9 клас
1. Яремчук Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Шолудько Г.П.
2. Климчик Богдан, Мізоцький НВК, вч. Федорчук Ю.О ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1546 | Дата: 10.11.2010 | Рейтинг: 3.7/3

9 клас
І - Чемезова Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Місікова А.М.
ІІ - Мартинюк Алла, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й.
ІІІ - Ляшук Олег, Мізоцький НВК, вч. Каштан Я.Р.
10 клас
І - Копанчук Марк, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Сахарук Г.Д.
ІІ - Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
ІІІ - Начева Людмила, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Коломис Р.В.
ІІІ - Дацюк Віта, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Нижн ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1868 | Дата: 08.11.2010 | Рейтинг: 2.8/4

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2893 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 2.8/6

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1902 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1860 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 3.7/3

7 клас
1.
Савчук Володимир, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
2. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Максимчук С.П.
3. Кравчук Денис, Здолбунівська гімназія, вч. Кирилюк І.П.
8 клас
1.
Степанюк Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Вознейчук І.А.
2. Яремович Ігор, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Салі ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2003 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 3.8/5

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1687 | Дата: 28.10.2010 | Рейтинг: 2.5/4

8 клас
1. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Царук Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Акініна Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Броніч М.Є.
3. Печенюк Юлія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.Г.
9 клас
1. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Шаєвська Ганна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Нетикша Т.Л.
2. Москалець Інна, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.Г.
3. ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1404 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 5.0/1

8 клас
1. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, Карпенко Л.Є.
2. Сава Юлія, Здолбунівська гімназія, Карпенко Л.Є.
3. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В.
9 клас
1. Козачук Вікторія, Здолбунівська гімназія. вч. Гоменюк Н.В.
2. Ящук Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мірковець Г.Д.
3. Гарань Олександр, Здолбунівська гімназія, вч. Гоменюк Н.В.
10 клас
1. Гринюк Людмила, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1454 | Дата: 21.01.2010 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 »
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz