2010 -2011 навчальний рік
ІV етап І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІІ місце - Войчун Наталія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
ІІІ
етап
олімпіада "Юне обдарування - 2010"
"Я і Україна"
ІІІ місце - Гнатюк Світлана, учениця 4 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 (уч. Степанчук Т.В.)
Обласний
етап Всеукраїнського турніру юних істориків
ІІ місце
команда
у
складі: Козачук Вікторії, учениці 10 класу Здолбунівської гімназії Заховайко Катерини, учениці 10 класу Здолбунівської гімназії Мороза Віталія, учня 10 класу Здолбунівської гімназії Шевчук О., учня 11 класу Здолбунівської гімназії Крючок В., учня 9 класу Здолбунівської гімназії Ляшука Максима, учнь 11 класу Мізоцького НВК
ІV етап Першої
Всеукраїнської олімпіади з
астрономії
11 клас
ІІІ місце - Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія, (уч.Рудик Н.В.)
II етап(обласний) Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої
академії наук України
1.Шимко Ольга, 10 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Фінансів, грошового обігу та кредитів" - І місце 2. Ткачук Анастасія, 10 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Німецької мови" - І місце3. Гайдук Юлія,10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування" - ІІ місце 4. Гнатюк Ірина, 9
клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Географія" - ІІ місце5. Демчук
Ілона, 11 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІ місце6. Кащенюк Вікторія, 11 клас,
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Українська мова" - ІІ місце7. Козачук Вікторія,
10 клас Здолбунівська
гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІ місце8. Коцюбинську
Анастасія,11 клас Здолбунівська гімназія, секція
"Зарубіжної літератури" - ІІ
місце9. Ляшук Максим, 11 клас Мізоцький НВК, секція "Геологія" - ІІ місце 10.Нестерчук Іванна,
11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Української літератури" - ІІ місце11.Онищук Руслана, 9 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІ місце, секція "Журналістика" - ІІ місце, 12.Петраковська Анастасія, 11 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІ місце13.Петришин Владислав,10 клас,
Здолбунівська гімназія, секція "Internet-технології та WEB дизайн" -ІІ місце 14.Скрипець Антон,9 клас Здолбунівська
гімназія, секція "Англійської мови" - ІІ місце 15.Янковська Ганна, 11 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Релігієзнавство та історія релігії" - ІІ місце
16.Дрозд Денис, 10 клас Мізоцький НВК, секція "Аерофізики та космічних досліджень" - ІІІ місце 17.Заховайко Катерина, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Право" - ІІІ місце 18.Карпенко
Андрій, 11 клас Здолбунівська гімназія, секція "Мультимедійні
системи, навчальні та ігрові програми" - ІІІ місце 19.Ковальчук
Марина, 10 клас Здолбунівська
гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце 20.Козлюк Ірина, 11 клас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція
"Математика" - ІІІ
місце 21.Мельничук Сергій, 11 клас Здолбунівська гімназія, секція
"Зарубіжної літератури" - ІІІ
місце 22.Мороз Віталій, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Право" - ІІІ місце 23.Пахолюк Олена, 11 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІІ місце24.Петрук Юліана,10 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Німецької мови" - ІІІ місце25.Піщалюк Едуард, 9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Медицини" - ІІІ місце 26.Сай Анастасія, 11 клас Здолбунівська ЗОШ
І-ІІІ ст. № 3, секція "Географія" - ІІІ місце 27.Ткачук Владислав, 9 клас Здолбунівська ЗОШ
І-ІІІ ст. № 3, секція "Історія України" - ІІІ місце 28.Яремчук Юлія, 9 клас Здолбунівська ЗОШ
І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавство" - ІІІ місце ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка7 клас ІІІ місце - Горчак Ольга, Мізоцький НВК (вч. Поліщук Н.В.) 10 клас ІІ місце - Войчун Наталія, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 ( вч. Вавринчук І.О.)
ІІІ етап(обласний) Всеукраїнських олімпіад
Фізика 8 клас ІІ місце - Степанюк Олександр, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 (вч. Кузьмицький О.С.) 11 клас ІІ місце - Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія (вч. Рудик Н.В.)
Інформатика 9 клас ІІІ місце - Троцюк Андрій, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 4 (вч. Куць Т.І.)
Історія 10 клас ІІІ місце - Свиріпа Дарина , Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (вч. Середюк Н.В.)
Українська мова 8 клас ІІ місце - Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, (вч. Шевцова Р.В.) ІІІ місце - Панова Марта, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, (вч. Свиріпа О.А.)
Математика 8 клас ІІІ місце - Степанюк Олександр, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3, (вч. Вознейчук І.А.) 10 клас
ІІІ місце - Галик Андрій, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, (вч. Галик Л.М.) 11 клас
ІІІ місце - Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія, ( вч. Хоманець Г.П.)
Біологія 8 клас ІІ місце - Чура Андрій, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, (вч. Чура О.К.) 9 клас
ІІІ місце - Климчик Богдан, Мізоцький НВК, (вч. Федорчук К.В.)
Російська мова 11 клас ІІІ місце - Дуницька Наталія, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 4, (вч.Сітовська Н.Г.)
Французька мова 11 клас ІІІ місце - Садура Сергій, Здолбунівська гімназія, (вч. Вашкевич В.Й.)
Англійська мова 9 клас ІІІ місце - Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, (вч. Карпенко Л.Є.) 11 клас ІІІ місце - Ярцева Юлія, Здолбунівська гімназія, (вч. Гаврилюк Т.Ю.)
Астрономія 11 клас І місце - Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія, ( вч. Рудик Н.В.)
Хімія ІІІ місце - Ковальчук Валентина, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, (вч. Чура О.К.)
ІІІ етап(обласний) XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
3 клас ІII місце – Бібко Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3, вч. Домбровська Н.П. 6 клас ІІ місце - Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія, вч. Павловська Н.Б. 7 клас ІI місце – Цицюра Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, вч. Гуцол Ж.Д. 11клас
І місце - Нестерчук Іванна, Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, вч. Ющак Е.Р.
Обласний
етап ІХ Всеукраїнського турніру юних біологів
ІІІ місце
команда
у
складі: Гнатюк Ірини (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) Свиріпи Дарини (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) Гайдук Юлії (Здолбунівська гімназія) Федоркович Анни (Мізоцький НВК) Якубовської Анастасії (Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Обласний
етап VIII Всеукраїнського турніру юних правознавців
ІІI місце
команда
у
складі: Петришина Владислава (Здолбунівська гімназія) Козачук Вікторії (Здолбунівська гімназія) Мороза Віталія (Здолбунівська гімназія) Заховайко Катерини (Здолбунівська гімназія) Ляшка Максима
(Мізоцький НВК) Конончук Іванни(Мізоцький НВК)
|