Переможці Всеукраїнських олімпіад з основ наук , конкурсів захистів МАН, турнірів
ІІІ
етап
олімпіада "Юне обдарування - 2010"
Номінація "Я і Україна"
ІІІ місце - Свиріпа Олександр , Гільчанська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці біблії"
3 клас ІІІ місце - Желізна Аліна , Здолбунівська
загальноосвітня школа І ступеня № 7 4 клас ІІ місце - Федориніна Ірина, Мізоцький НВК
ІV етап Всеукраїнської олімпіади з
української мови
9 клас ІІІ місце - Українець
Маргарита, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
II етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої
академії наук України
1.Заховайко Катерину 9 клас,
Здолбунівська гімназія, секція "Право" -ІІІ місце 2. Сай Анастасію 10 клас,
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Географія" - ІІ місце 3. Карпенка
Андрія, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Мультимедійні
системи, навчальні та ігрові програми" - ІІІ місце
4. Зеленюк Оксану, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція
"Української літератури" - ІІІ
місце 5.
Нестерчук Іванну,
10 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Української літератури" - ІІІ місце 6. Коцюбинську
Анастасію,10 клас Здолбунівська гімназія, секція
"Зарубіжної літератури" - ІІІ
місце 7. Парчевську Дарину, 11 клас Здолбунівська гімназія, секція
"Зарубіжної літератури" - ІІІ
місце 8. Ковальчук
Марину, 9 клас Здолбунівська
гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце 9. Козачук Вікторію,
9 клас Здолбунівська
гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце 10. Марчук
Наталію, 11 клас Здолбунівська ЗОШ
І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавство" - ІІІ місце 11. Демчук
Ілону, 10 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІІ місце 12.Гарань
Олександра, 9 клас Здолбунівська
гімназія, секція "Англійської мови" - ІІ місце 13. Щиглевську
Тетяну, 11 клас Здолбунівська ЗОШ
І-ІІІ ст. № 3, секція "Математики" - ІІІ місце 14. Дрозда Дениса,
9 клас Мізоцький НВК, секція "Астрономії та астрофізики" - ІІІ місце 15. Демчука
Тараса, 11 клас Здолбунівська ЗОШ
І-ІІІ ст. № 3, секція "Теоретичної фізики" - ІІІ місце 16. Мельник
Олену, 11 клас Мізоцький НВК, секція "Медицини" - ІІІ місце 17. Григоріадіс
Юлію, 9
клас Мізоцький НВК, секція "Агрономія" - ІІІ місце
Обласний
етап ХІІ Всеукраїнського турніру юних істориків
ІІІ місце команда у
складі: Лавренчука
Володимира(Здолбунівська
ЗОШ І-ІІІ ст. № 6), Захарчука Владислава(Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6), Копанчука Марка(Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6), Прадош Анни(Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6), Ляшка
Максима (Мізоцький НВК)
ІІІ
етап (обласний)
Всеукраїнських олімпіад
Історія 9 клас ІІІ місце - Свиріпа Дарина , Здолбунівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
Французька мова
9
клас ІІІ
місце - Козачук Вікторія,
Здолбунівська гімназія
Німецька мова
9
клас ІІ
місце - Петришин Владислав,
Здолбунівська гімназія 10 клас ІІІ
місце - Лелякова Ірина,
Здолбунівська гімназія 11 клас ІІІ
місце - Ушинська Анастасія,
Здолбунівська гімназія
Англійська мова
11
клас ІІІ
місце - Баклаєва Олександра,
Здолбунівська гімназія Математика
8 клас ІІІ місце - Бритвич Ігор, Гільчанська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів 9 клас ІІ місце - Галик Андрій, Здолбунівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №6 10 клас ІІІ місце - Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія
Біологія
8 клас ІІІ місце - Петрук Тетяна, Здолбунівська гімназія 9 клас ІІІ місце - Гайдук Юлія, Здолбунівська гімназія
Українська мова
9 клас І місце - Українець
Маргарита, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
Географія 7 клас ІІІ місце - Гнатюк
Ірина, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
ІІІ
етап (обласний)
ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
7 клас І місце–Приходько Петро, Здолбунівська гімназія 9 клас ІІ місце - Українець
Маргарита, Здолбунівськазагальноосвітня школа І – ІІІ
ступенів № 6
Обласний
етап Всеукраїнського турніру юних правознавців
ІІ місце команда
у
складі:
Кравчук Катерини (Здолбунівська гімназія), Алексейчук
Олександри (Здолбунівська гімназія), Домарецького
Івана (Здолбунівська гімназія), Краски
Анастасії (Здолбунівська гімназія), Ляшка Максима
(Мізоцький НВК)