Переможцями стали: Мачелюк Галина Миколаївна, вчитель
біології та хімії Білашівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Полюхович Ганна
Олександрівна, вчитель початкових класів Здолбунівської
загальноосвітньої школи І ступеня № 7;
члени гуртка „Юний натураліст” Миротинської загальноосвітньої
школи
І-ІІ ступенів; члени гуртка „Основи екології” Білашівської
загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів ;
Сай Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської
загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 3.
Відзначено
подякою управління освіти і науки Рівненської ОДА відділ освіти Здолбунівської районної
державної адміністрації:
ІІ
етап (обласний) Всеукраїнської акції "Діти за гуманне ставлення до
тварин"
Переможцем стала: Осташевська Марія, учениця 10 класу
Копитківської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів
Обласний
етап Всеукраїнської трудової акції "Кролик"
Переможцем став: Луцишина Сергій, учень 5 класу
Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ
ступенів
ІІ
етап (обласний) Всеукраїнського фестивалю юнацької творчості "В
об'єктиві натураліста"
Переможці
фестивалю
У номінації „Фотороботи”:
Мирончук Юлія,
учениця 11 класу Здолбунівської гімназії;
Дреза Денис, учень 8 класу Мізоцького навчально-виховного
комплексу
„Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей”
У номінації
„Слайдофільм”:
Кравчук
Катерина, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії;
У
номінації „Відеофільм”:
Джурик Інна,
учениця 9 класу Мізоцького навчально-виховного
комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей”
ІІ Міжнародний екологічний конкурс "Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля" (Польща)
Бухальський Назар - ІІ місце в номінації "Художня робота"
ІІ
етап
Всеукраїнського туру ІІІ Міжнародного екологічного конкурсу "Ліс -
зелений друг Землі"
Савчук
Віталій, учень 6 класу Мізоцького НВК, вч. Поліщук Н.В.
ІІ
етап
Всеукраїнського науково-освітнього проекту "Оптимізація озеленення
території навчальних закладів"
Відзначено подякою управління
освіти і науки Петрукова
Давида, ученя Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
ІІ
етап
Всеукраїнського науково-освітнього проекту "Мікроскопічні водорості -
показники екологічного стану довкілля"
Відзначено подякою управління
освіти і науки Гайдук
Юлію, ученицю 9 класу Здолбунівської гімназії Заховайко Катерину, ученицю 9 класу Здолбунівської гімназії
ІІ
етап
Всеукраїнського конкурсу "Мій рідний край - моя земля" за
напрямом: "Практична природоохоронна робота і екологія"
Переможцем стала: Вознюк Ольга, учениця 7 класу, член гуртка
"Екологічний" Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Відзначено подякою управління
освіти і науки Осіяна Руслана, учня 10 класу Спасівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
ІІ
етап Всеукраїнського конкурсу "Мій рідний край - моя земля" за
напрямом: "Експериментальна робота з біології, продуктивна праця і
дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства"
Переможцем стала: Корнілова Соломія, учениця 9 класу Глинської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Відзначено подякою управління освіти і науки гурток
"Селекціонер", Копитківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
ІІ
етап Всеукраїнської дитячої акції "Посади сад"
Переможцем став: Цвик Микола, учень 10 класу Будеразької
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
ІІ
етап Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді "Вчимося
заповідувати"
Переможцем стала: Козік Оксана, учениця 6
класу Суємської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
ІІ
заочний етап Всеукраїнського конкурсу-огляду на кращу екологічну стежку
Переможцем стали:
члени гуртка "Юні
натуралісти"
Миротиинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, керівник Казмірчук
Віталій
Павлович
Обласний
тур Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу "Біощит"
Переможцями стали: - Мачелюк Наталія, учениця 9 класу ,
Потапчук Юрій, учень 8 класу Білашівської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів, керівник Мачелюк Галина Петрівна; - гурток "Юні
друзі природи", Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,
керівник Дацишина Людмила Петрівна ;