2010 -2011 навчальний рікОбласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"
номінація "Гончарство та художня кераміка"
І місце – Шкаровська Оксана, Мізоцький НВК
номінація "Вироби з тіста"
ІІ місце – учасники студії "Палітра" Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва
номінація "Вишивка стрічкою"
ІІІ місце – Максимчук Ірина, Здолбунівська районна станція юних техніків
номінація образотворче мистецтво "Батік"
ІІІ місце – Стельмащук Тарас, Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва
Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Веселі закаблуки"
номінація "Сучасні танці"
І місце – зразковий ансамбль
бального танцю "Ритм” Здолбунівського
районного центру творчості дітей та юнацтва
номінація "Народні танці"
ІІІ місце – зразковий ансамбль
народного танцю "Барвінок”
Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва
Обласний конкурс писанкарства "Воскресни, писанко!"
Традиційне
писанкарство ( індивідуальна робота) вікова
категорія 9-13 років
І місце – Зелінська
Анна, Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів
вікова
категорія 14-18 років
ІІ місце – Троцюк Андрій, Здолбунівська ЗОШ
І -ІІІ ступенів № 4
Традиційне писанкарство (колективна робота)
І місце – учасники студії "Палітра” Здолбунівського
районного центру творчості дітей та юнацтва
Всеукраїнська виставка-конкурс „Український сувенір”
Нагородженого грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді: гурток "Дизайн", Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва.
Обласний огляд-конкурс читців-декламаторів та юних поетів шевченківської поезії "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"
ІІ
місце - Кіндрас Ірина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.А.) ІІІ місце - Шпичак Вячеслав, учень Ступнівського НВК (уч. Шпичак О.В.)
групи читців (композиції)
І
місце - Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (уч. Пославська Л.М.)
Обласний конкурс "Кобзар" у моїй родині " Лауреат конкурсу
Мичка Олена, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів (вч. Румак Л.М.)
ІІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" Номінація "Література”
І місце - Пелант Андрій, учень Дерманського НВК "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія”
Обласний етно-фестиваль "Вифлеємська зірка"
серед позашкільних закладів
І
місце - фольклорний гурт "Жайворонок" Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтваОбласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”
Переможцями визнано: членів гуртка "Дизайн", Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва
Обласний огляд-конкурс української естрадної пісні "Юна зірка"
серед позашкільних закладів
молодша вікова категорія ( солісти) ІІІ
місце - Хоменко Анастасія, вихованка Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва
старша вікова категорія ( солісти)
ІІІ
місце - Ляшенко Альоша, вихованка Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтваІІІ
місце - Автонас Олександр, вихованець Мізоцького будинку дітей та юнацтвавокальні ансамблі, квартети, тріо, дуети
ІІІ
місце - вокальне тріо "Юність", Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва ІІІ обласний огляд-конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники" ІІ
місце - група читців-гумористів Глинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|