Обласний етап ХХ Міжнародного конкурсу дитячих малюнків на тему"Життя у лісах"
Переможцями визнано:
у віковій групі 11 – 13 років:
Пеланта Андрія, учня 8 класуДерманськогонавчально-виховного комплексу
у віковій групі 14 років:
Мягку Анастасію, ученицю 9 класу Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
у номінації „Яскраве втілення теми”
Мороз Наталію, ученицю Дерманського навчально-виховного комплексу
у номінації „Оригінальність техніки виконання”
Глівчука В’ячеслава, учня 7 класу Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
у номінації „Глибоке розуміння зображуваного”
Саюк Тетяну, ученицю 5 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу
Всеукраїнська акція "Птах року 2010 - горобець польовий"
Відзначено подякою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді:
Дацишину Людмилу Петрівну, вчителя біології Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
ІІ етап (обласний) Всеукраїнської акції "Діти за гуманне ставлення до тварин"
Переможцем визнано:
Федчук Анну, ученицю 7 класу Новосілківської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів, керівник Федчук І.Б.
Обласний етап Всеукраїнської трудової акції "Кролик"
Переможцями визнано:
членів гуртка "Юні друзі природи", Кунинської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів, керівник Дацишина Л.П.
Обласний конкурс "Парки - легені міст та сіл"
Переможцем визнано:
Кондратюк Віту, ученицю 11 класу Будеразької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.
Всеукраїнська новорічно-різвяної виставки "Новорічна композиція"
Переможцем визнано:
Дробину Ірину, ученицю 7 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів, керівник Юшко С.П
Обласний юнацький фестиваль "В об'єктиві натураліста"
Переможцем стала:
у номінації „Кращий слайд-фільм"
Гнатюк Ірина, учениця 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різвяної виставки "Новорічна композиція"
Переможцем визнано:
Дробину Ірину, ученицю 7 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів, керівник Юшко С.П.
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер"
Переможцем стала:
Левчук Надія, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Обласний конкурс-огляд на кращу екологічну стежкуПереможцями стали:
гурток "Юний еколог", Новомильської загальноосвітньої
школи І-ІІ ступенів, керівник Шпітун Л.М.
ІІ етап Всеукраїнського науково-освітнього проекту "Мікроскопічні водорості - показники екологічного стану довкілля "
Переможцями стали:
Гайдук Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії
Обласний етап Всеукраїнської акції "Птах року 2010 - горобець польовий"Переможцями стали:
члени гуртка "Основи екології", Білашівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів
члени гуртка "Юні друзі природи", Кунинської загальноосвітньої
школи І-ІІ ступенів
Марчук Тетяна, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Відзначено подякою управління освіти і науки облдержадміністрації:
Сандюк Ольгу, ученицю Мізоцького навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей"
ІІ етап Всеукраїнської конкурсу школярів та учнівської молоді "Вчимося заповідувати"
Переможцями стали:
члени гуртка "Жива аптека", Бущанської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів
ІІ етап Всеукраїнської трудової акції "Плекаємо сад"Відзначено подякою управління освіти і науки облдержадміністрації:
Гільчанську загальноосвітню
школу І-ІІІ ступенів
Обласний етап Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу "Біощит"Переможцем стали:
члени гуртка "Юні друзі природи", Кунинської загальноосвітньої
школи І-ІІ ступенів, керівник Дацишина Л.П.
Обласний етап щорічної Всеукраїнської акції "День юного натураліста"