Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 05.06.2023, 05:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [83]
Вітання [72]
Цікавинки [26]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [43]
Наші досягнення [451]
Події/Дати [51]
Учителям [90]
Актуальні новини [450]
Районні заходи [592]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК

Здолбунівська станція юних техніків

 

Контактна інформація: 35701 Рівненська обл., м.Здолбунів, вул. Шкільна, 40; вул. Яворницького, 26

       тел. (03652) 2-70-99

       email: zdolbsut@ukr.net

       сайт: http://zdolbsut.at.ua

Здолбунівська районна станція юних техніків - позашкільний навчально-виховний, широкодоступний заклад освіти, який надає додаткову освіту для дітей та юнацтва, спрямовану на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля у позанавчальний час.

Розвиток науково-технічної творчості учнівської молоді у Здолбунівській райСЮТ здійснюється за такими напрямками роботи:

1. Виконання навчальних програм та планів по технічній творчості.

2. Участь у міських, районних, обласних конкурсах та змаганнях, всеукраїнських масових заходах з науково-технічної творчості учнівської молоді.

3. Позагурткова робота з учнівською молоддю.

Кадровий потенціал Здолбунівської районної станції юних техніків налічує 17 педагогів: основних працівників – 12, сумісників – 5.

Педагогічний колектив станції юних техніків постійно працює над підвищенням якісного рівня навчально-виховного процесу, удосконаленням форм та методів гурткової та позагурткової роботи, встановленням дієвого зв’язку зі школами, громадськими організаціями, батьками учнів з метою якнайширшого залучення учнівської молоді до занять у гуртках.

Керівники гуртків Здолбунівської райСЮТ докладають усіх зусиль, щоб станція юних техніків стала для її вихованців не просто навчальним закладом, а й місцем, де можна розкрити себе, проявити свої творчі здібності, випробувати себе у різних змаганнях і конкурсах, поспілкуватися з однолітками, друзями, весело та цікаво провести свій вільний час.

У закладі створені оптимальні умови для навчання, виховання та праці вихованців. Працюють 10 навчальних кабінетів (загальною площею 365 м.кв.) та 46 навчальних груп. Роботою 13 профілів гуртків науково-технічного напряму, охоплено навчанням 606 учнів району. До гурткових занять залучені учні міських шкіл та учні П’ятигірської ЗОШ, Гільчанської ЗОШ, Ільпінської ЗОШ, Ступнівського НВК.

Здолбунівська районна станція юних техніків може пишатися своїми вихованцями та їхніми перемогами. Вже на протязі багатьох років гуртківці СЮТ є призерами та переможцями змагань та конкурсів усіх рівнів, від місцевого до всеукраїнського.

Завдяки зусиллям керівників гуртків та вихованців СЮТ у деяких напрямках технічної творчості Здолбунівська СЮТ одна з найкращих в області: спортивна радіопеленгація, радіозв'язки на коротких хвилях, трасове автомоделювання, судномоделювання, виставка з початкового технічного моделювання, виставка НТТУМ, заочний фотоконкурс «Моя Україно, конкурс «Космічні фантазії», конкурс з оригамі «Паперовий світ», конкурс винахідників та раціоналізаторів.

                                                

Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання


Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2023 Сайт управляється системою uCoz