Переможцями конкурсу стали:
у номінації створення малюнка за допомогою графічних редакторів на тему "Емблема XXX Всеукраїнської олімпіади з інформатики ” (яка відбудеться у м. Рівне весною 2017 року)
І місце - Франчко Вікторія, учениця 9 класу Гільчанської ЗОШ І – ІІІ ступенів
ІІ місце – Сергійчук Вікторія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії
ІІІ місце – Ковальчук Владислав, учень 8 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
у номінації створення презентації засобами MS PowerPoint на тему " Україна вишивана”
І місце – Кардаш Андрій, учень 8 класу Здовбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів
ІІ місце – Свячук Олександра, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
ІІІ місце – Плакас Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії
у номінації створення Flash-анімації на тему " Технології майбутнього ”
І місце – Франчко Вікторія, учениця 9 класу Гільчанської ЗОШ І – ІІІ ступенів
ІІ місце – Корольчук Василь, учень 8 класу Білашівського НВК
у номінації створення відеоролика на тему " Хлопці VS Дівчата ”
І місце – Гуменюк Богдан, учень 7 класу Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІ місце - Левчук Іванна, учениця 9 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Метелко Тетяна, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6
у номінації web-дизайн (створення сайту)на тему " Здолбунівщина туристична”
І місце - Орлов Андрій, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
ІІ місце - Дзюра Ольга, учениця 11 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Швейда Богдан, учень 8 класу Здолбунівської гімназії
заохочувальними призами від спонсорів конкурсу нагороджено
Августюка Романа, учня 8 класу Мізоцького НВК (номінація "Електронний малюнок")
Боярчук Олександру, ученицю 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація "Презентація")
Сидорука Олександра, учня 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (номінація "Відеоролик")
Гмирака Івана, учня 7 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (номінація "Електронний малюнок")
Барановича Віталія, учня 7 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація "Електронний малюнок")
Александрука Андрія, учня 7 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація "Web-сайт")
Корнійчук Анну, ученицю 6 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (номінація "Презентація")
Корнійчук Ірину, ученицю 7 класу Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація "Презентація")
Ліщука Ярослава, учня 7 класу Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст. (номінація "Презентація")
Призерів було нагороджено дипломами та цінними подарунками, які презентували дітям організатори та спонсори – комп’ютерна академія «ШАГ»; відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації; голова Здолбунівської районної організації Аграрна партія України, директор Мізоцького м'ясопереробного підприємства ТМ "Мізочпродукт" Олександр Мойсейович Андріюк; приватний підприємець Олександр Миколайович Романишин. Усім конкурсантам було вручено сертифікати за участь та солодощі.
Під час конкурсу учасники показали свої таланти, порадувати глядачів оригінальними сюжетами, надзвичайною кольоровою гамою та різноманіттям своїх робіт, поділитися власними уявленнями про навколишній світ та своє місце у ньому, вразили своїм молодечим запалом.
Ірина Година, вчитель інформатики Гільчанської ЗОШ I-III ступенів, ведуча конкурсу