Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 19.10.2017, 02:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [340]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [400]
Районні заходи [310]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2016 » Листопад » 14 » Відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
16:08

     11 листопада 2016 року на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 89 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

      Переможцями конкурсу стали

 

5 клас

І місце -  Гришутіна Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А./;

ІІ місце – Семенюк Діана /Здолбунівська гімназія, учитель Павловська Н.Б./;

ІІІ місце – Орлова Софія /Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В./.

6 клас

І місце – Андрієш Валерія /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./;

ІІ місце – Біндюк Христина /Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В./;

ІІ місце – Боярчук Софія,/Здовбицька  І-ІІІ ступенів, учитель Новачук Н.М./;

ІІІ місце -  Гриновецька Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./;

ІІІ місце – Хабатюк Катерина /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, учитель Цехановська А.С./.

7 клас

І місце – Панасюк Марія /Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Парфенюк А.А./;

ІІ місце – Загоруйко Анастасія /Білашівський НВК, учитель Омельчук Т.О./;

ІІ місце – Каштан Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Синяк С.П./;

ІІІ місце -  Андрощук Ярослав /Кунинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Драчук О.В./;

ІІІ місце -  Фрідріх Юлія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Слободенюк Н.Т./.

8 клас

І місце – Киричук Богдана /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Ющак Е.Р./;

ІІ місце – Гаврон Олена / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, учитель Осік Ж.І./;

ІІ місце – Польова Ангеліна /Здолбунівська гімназія, учитель Шевцова Р.В./;

ІІІ місце – Омельчук Наталія / Мізоцький НВК, учитель Васьковська С.Ф./;

ІІІ місце – Кізюк Олена / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Карпенко С.В./.

9 клас

І місце – Андрощук Дарина /Кунинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Драчук О.В./;

ІІ місце – Котюк Катерина /Суємська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Антонюк В. М./;

ІІ місце – Корпесьо Вікторія / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, учитель Садовська В.В./;

ІІІ місце – Назарук Віллі /Здолбунівська гімназія, учитель Дученко О.В./.

10 клас

І місце – Колос Євгеній / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, учитель Сидорук Н.Д./;

ІІ місце – Голуб Ірина /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./;

ІІ місце – Ясінська Олександра / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, учителі Ковальчук Л.Є. та Савчук Н.П./;

ІІІ місце – Скринник Назарій / Здолбунівська гімназія, учитель Павловська Н.Б./.

11 клас

І місце – Стецюк Вікторія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Пославська Л.М./;

ІІ місце – Ємельянова Ксенія /Здолбунівська гімназія, учитель Шевцова Р.В./;

ІІІ місце – Федориніна Ірина /Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А./;

ІІІ місце –Атаманюк Вікторія /Копитківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Соловйова Т.Б./.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 626 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz