Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 11.12.2017, 21:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [186]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [349]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [342]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2015 » Листопад » 18 » Відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
21:13
    13 листопада 2015 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 проведено другий (районний) етап Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 95 учнів. 

      Переможцями конкурсу стали

 

 

5 клас

І місце –   Кацеба Анастасія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.
ІІ місце –  Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
ІІ місце –  Коба Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Кравченко Т.К.
ІІІ місце – Боярчук Софія, учениця Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Новачук Н.М.
ІІІ місце – Сірик Каріна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М.

6 клас

І місце  –  Фрідріх Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Слободенюк Н.Т.
ІІ місце –  Шостак Марія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце   Дудяк Владислав, учень Дерманського НВК, уч. Шепельчук О.А.
ІІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А.
 
7 клас
І місце  –  Киричук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Ющак Е.Р.
ІІ місце –  Гаврон Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Осік Ж.І.
ІІІ місце – Федорук Світлана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Власюк Л.А.
ІІІ місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Васьковська С.Ф.
 
8 клас
І місце  –  Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Овдіюк Л.Ф.
ІІ місце –  Паламар Юлія, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Загалевич І.С.
ІІІ місце – Корпесьо Валерія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Садовська В.В.

9 клас

І місце -   Колос Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Сидорук Н.Д.
ІІ місце –  Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
ІІ місце –  Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Савчук Н.П.
ІІІ місце -  Скринник Назарій, учень Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
 
10 клас
І місце –   Боярчук Олександра, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Румак Л.М.
ІІ місце –  Ємельянова Ксенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце –  Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М.
ІІІ місце – Атаманюк Вікторія, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.
 
11 клас
І місце –   Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
ІІ місце –  Гарань Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.
ІІ місце –  Країло Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Савчук Н.П.
ІІІ місце –  Стрільчук Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М.
ІІІ місце –  Мартинюк Дарина, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.
 
 
Категорія: Районні заходи | Переглядів: 783 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz