Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.06.2017, 16:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [336]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [20]
Новини РМК
Головна » 2013 » Листопад » 7 » Відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
21:43
   Напередодні Дня української писемності та мови на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  06 листопада 2013 року проведено другий (районний) етап Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 124 учні. 

    

      Переможцями конкурсу стали


5 клас

І місце  –  Киричук Богдана, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів №6 
ІІ місце –  Полюхович Валентина, Суємська загальноосвітня школа І-ІІ стуренів
ІІ місце –  Кізюк Олена, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 
ІІІ місце – Назарець Максим, Новомильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
ІІІ місце -  Руда Іванна, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 
ІІІ місце -  Кушнірук Ірина, Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Федорук Світлана, Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 клас

І місце – Котюк Катерина, Суємська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
ІІ місце – Андрощук Віталій, Кунинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
ІІІ місце – Кісільчук Богдана, Мізоцький НВК

7 клас

І місце -    Панасюк Богдана, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
ІІ місце –  Бортнік Ярина, Копитківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Левчук Іванна, Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Колос Євгеній, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
ІІІ місце – Ясінська Олександра, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
ІІІ місце – Голуб Ірина, Мізоцький НВК

8 клас

І місце –   Дацишина Ольга, Кунинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
ІІ місце –  Боярчук Олександра, Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Ємельянова Ксенія, Здолбунівська гімназія
ІІІ місце – Стецюк Вікторія, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4.

9 клас

І місце –   Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія
ІІ місце –  Стрільчук Марічка, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
ІІ місце –  Остапчук Наталія, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
ІІІ місце –  Семенюк Ангеліна, Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце –  Країло Дмитро, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

10 клас

І місце –   Кравчук Денис, Здолбунівська гімназія
ІІ місце –  Довбенко Марія, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
ІІІ місце -  Демко Дана, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

11 клас

І місце –   Лук'янчук Наталія, Дерманський НВК
ІІ місце –  Скальський Андрій, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
ІІ місце –  Шалигіна Марія, Здолбунівська гімназія
ІІІ місце – Лук'янчук Оксана, Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Мазур Наталія, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5


Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1100 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz