Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 25.11.2017, 12:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [179]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [272]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [346]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [404]
Районні заходи [330]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2016 » Лютий » 22 » Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
18:46

   20 лютого 2016 року, відбулася заключна частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України – власне, захист наукових робіт. 672 учасники конкурсу представили на розсуд журі 725 наукових і творчих досліджень.

      Захист  науково-дослідницьких  робіт  проводився у  65  секціях  12 наукових відділень:  комп’ютерних наук,  математики,  економіки, фізики і астрономії, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, технічних наук, філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю, хімії та біології, екології та аграрних наук.

        Всього  у   конкурсі-захисті  взяли  участь  30  школярів Здолбунівського району, 14 - стали переможцями.   

      Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

І місце   -  Камю Владислав , учень 11 класу Здолбунівської гімназії, секція "Екологія"
І місце - Ярощук Віктор, учень 11 класу Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст.,

секція "Зологія, ботаніка"

ІІ місце   -  Гнатюк Світлана, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6,   секція "Географія та ландшафтознавство"
ІІ місце   -  Іваницька Іринаучениця 11 класу Мізоцького НВК, секція "Філософія"
ІІ місце - Лук’янчук Мар’янаучениця 10 класу Мізоцького НВК, секція "Зологія, ботаніка"
ІІ місце -  Матвійчук Анна, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6,    секція "Екологія"
ІІІ місце     - Дмитришина Анастасія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3,                                  секція "Журналістика"
ІІІ місце Жданюк Євген, учень 11 класу Здолбунівської гімназії,

секція "Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм"

ІІІ місце - Ємельянова Ксеніяучениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Англійська мова"
ІІІ місце - Капітула Дмитроучень 11 класу Ступнівського НВК, секція "Теоретична фізика"
ІІІ місце - Кисільчук Маринаучениця 11 класу Дерманського НВК, секція "Фольклористика"
ІІІ місце - Левченко Віта, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4,  секція "Мистецтвознавство"
ІІІ місце - Мартинюк Дарина, учениця 11 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст.,  секція "Історичне краєзнавство"
ІІІ місце - Ясінська Олександра, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3,  секція "Українська мова"
Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 584 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz