Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 17.08.2017, 14:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2015 » Лютий » 24 » Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
22:03

    ВІТАЄМО !

    22 лютого 2015 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування проведено обласний  етап  конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Рівненської  Малої  академії  наук  учнівської   молоді.

    Захист  науково-дослідницьких  робіт  проводився у  65  секціях  12 наукових відділень:  комп’ютерних наук,  математики,  економіки, фізики і астрономії, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, технічних наук, філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю, хімії та біології, екології та аграрних наук.

      Всього  в   конкурсі-захисті  взяли  участь  34  школярів Здолбунівського району, 17 - стали переможцями.   

      Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

І місце   - Бухало Михайло, учень 9 класу Мізоцького НВК, секція "Internet-технології та WEB дизайн"
І місце - Никитюк Діана, учениця 11 класу Мізоцького НВК,

секція "Аерофізика та космічні дослідження"

І місце - Шатало Владиславучень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.,  секція " Біологія людини "        
ІІ місце  Жданюк Євген, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм"
ІІ місце Попов Владислав, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Екологія"
ІІ місце - Цицура Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6,        

секція "Українська література"

ІІ місце - Решко Юліяучениця 11 класу Здолбунівської гімназії,

секція "Російська мова"

ІІ місце - Ярошенко Аннаучениця 11 класу Здолбунівської гімназії,

секція "Соціологія"

ІІІ місце - Антонюк Іванучень 10 класу Мізоцького НВК,

секція "Журналістика"

ІІІ місце - Горчак Ольгаучениця 11 класу Мізоцького НВК, секція "Зоологія, ботаніка"
ІІІ місце - Шмендель Мартаучениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Лісознавство"
ІІІ місце - Самчук Власучень 11 класу Білашівського НВК, секція "Селекція та генетика"  
ІІІ місце - Марчук Іннаучениця 9 класу Дерманського НВК,

секція "Фольклористика"

ІІІ місце - Павловська Людмила, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3,                                  

секція "Українська мова"

ІІІ місце - Мельник Анна, учениця 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.,

секція "Теологія,релігієзнавство та історія релігії"

ІІІ місце     - Демко Дана, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6,

секція "Правознавство"

ІІІ місце - Кисільчук Маринаучениця 10 класу Дерманського НВК, секція "Журналістика"
     

 

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 568 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz