Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 23.10.2017, 10:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [345]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [401]
Районні заходи [314]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2014 » Березень » 3 » Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
17:51
ВІТАЄМО !
    01 березня 2014 року на базі Національного університету водного господарства і природокористування відбувся захист науково-дослідницьких робіт.

        Переможці конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт:

1.  Барановська Олена, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, секція "Світова література" - І місце
2.  Лук'янчук Наталія, учениця 11 класу, Дерманського НВК, секція "Журналістика" - І місце, секція "Фольклористики" - ІІІ місце
3.  Степанюк Олександр, учень 11 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Асторономія та астрофізика" - І місце

4.  Білінська Юлія, учениця 11 класу, Мізоцького НВК, секція "Валеологія" - ІІ місце
5.  Нікітюк Діана, учениця 10 класу Мізоцького НВК, секція "Журналістика" - ІІ місце
6.  Решко Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Російська мова" - ІІ місце
7.  Скальський Андрій, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Мистецтвознавство" - ІІ місце
8.  Човпило Максим, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Світової літератури" - ІІ місце
9.  Шимкуте Юлія,
учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, секція "Правознавство" - ІІ місце
10. Ярошенко Анна,
учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Соціологія" - ІІ місце
11. Бігун Любов,
учениця 10 класу Дерманського НВК, секція "Українська література" - ІІІ місце
12. Бухало Михайло
, учень 8 класу Мізоцького НВК, секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту" - ІІІ місце
13. Горчак Ольга,
учениця 10 класу Мізоцького НВК, секція "Зоологія. ботаніка" - ІІІ місце
14. Зайцева Катерина,
учениця 11 класу Ступнівського НВК, секція "Теоретична фізика" - ІІІ місце
15. Жданюк Євген,
учень 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм" - ІІІ місце
16. Мельник Анна,
учениця 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Теологія, релігієзнавство та історія релігії" - ІІІ місце
17. Нетикша Євгенія
, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавство" - ІІІ місце
18. Панасюк Юліана,
учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Світова література" - ІІІ місце
19. Попов Владислав,
учень 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Екологія" - ІІІ місце
20. Філонюк Віталій,
учень 10 класу, Мізоцького НВК, секція "Геологія, геохімія та мінералогія" - ІІІ місце
21. Цицура Вікторія,
учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Українська література" - ІІІ місце
22. Шатало Владислав
,
учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Хімія" - ІІІ місце, секція "Біологія людини" - ІІІ місце

 

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 606 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz