Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 11.12.2017, 21:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [186]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [349]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [342]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2016 » Грудень » 4 » Відбувся ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2016/2017 н.р.
Відбувся ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2016/2017 н.р.
10:54

    03 грудня 2016 року на базі Здолбунівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, № 4, № 6 та Здолбунівської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. 

 
 
 
Переможці олімпіади
 
 
 
8 клас
1. Александрук Андрій, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Александрук В.В.
1. Кирилюк Оксана, учениця 7 класу Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Кондратюк Б.О.
2. Артюшевський Ярослав, учень Мізоцького НВК, уч. Луцюк О.В.
2. Нагорна Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Бондарук Н.М.
3. Гафич Євген, учень 7 класу Мізоцького НВК, уч. Луцюк О.В.
3. Вашкевич Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Нетикша К.Г.
3. Гранюк Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Куць Т.І.
3. Гайдук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Куць Т.І.
3. Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії, уч. Михалко Ю.І.
 
9 клас
1. Швейда Богдан, учень Здолбунівської гімназії, уч. Михалко Ю.І.
1. Дрозд Андрій, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Мельничук О.О.
2. Олійник Ірина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Тонковид О.П.
2. Августюк Роман, учень Мізоцького НВК, уч. Луцюк О.В.
3. Гураль Марія, учениця 7 класу Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Кондратюк Б.О.
3. Гмирак Іван, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Нетикша К.Г.
3. Корольчук Василь, учень Білашівського НВК, уч. Шуть Ю.А.
3. Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Коружинець Г.П.
 
10 клас
1. Павлюк Валерій, учень Здолбунівської гімназії, уч. Михалко Ю.І.
2. Полюшко Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Кондратюк В.М.
3. Ковалець Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Романишин О.М.
3. Валецький Максим, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Нетикша К.Г.
3. Конько Юрій, учень Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Осташевський О.С.
3. Кондратюк Дмитро, учень Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Кондратюк Б.О.
3. Науменко Едуард, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Коруженець Г.П.
 
11 клас
1. Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч.Куць Т.І.
2. Федорчук Віталій, учень Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Кондратюк Б.О.
3. Ферар Андрій, учень Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Матвійчук В.А.
3. Франчко Вікторія, учениця 10 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Година І.О.
3. Сергійчук Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Михалко Ю.І.
3. Грицюк В'ячеслав, учень Білашівського НВК, уч. Шуть Ю.А.
3. Овдіюк Денис, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк С.Б.
 
 
 
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1201 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz