Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.06.2017, 23:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [336]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [20]
Новини РМК
Головна » 2014 » Листопад » 27 » Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії 2014/2015 н.р.
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії 2014/2015 н.р.
17:14

     24 листопада 2014 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Участь в олімпіаді взяли 85 учнів 8-11 класів із 25 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Переможці олімпіади:

8 клас
1. Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Прокопчук Дмитро, учень  Івачківської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Зінчук Н.П.
2. Сафонік Ілля, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Дмитрук Олександр, учень Здолбунівської гімназії, вч. Кісільчук А.М.
3. Ясінська Олександра,  учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Сай Т.Г.
3. Марчук Ю,  учениця Дерманського НВК, вч. Ліщук О.Т.
3. Франчко Вікторія,  учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мартинюк І.П.
 
9 клас
1. Пашко Олеся, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
2. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Семенюк Т.Ф.
2. Бухало Михайло, учень Мізоцького НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
3. Фацак Ольга, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Гетманчук С.П.
3. Бідюк Оксана, учениця Білашівського НВК, вч. Бідюк Л.Ф.
3. Шпітун Вадим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Зажицька Л.Є. 
3. Кийченко Вероніка, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Бучинська Г.О.
 
10 клас
1. Нагайська Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Гайналій Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Левченко Віта, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Савчук Т.В.
2. Стецюк Анастасія. учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бартощук В.В.
3. Семенченко Юрій, учень Мізоцького НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
3. Рогульчик Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Кісільчук А.М.
3. Росяк Володимир, учень Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Теребійчук Ж.І.
3. Грищук Юрій, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Павлюк С.П.
3. Мартиновська Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
 
11 клас
1. Філонюк Віталій, учень Мізоцького НВК., вч. Овсійчук Ю.М.
2. Ліщун К., учениця Ступнівського НВК, вч. Головай О.В.
2. Демко Дана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Семенюк Т.Ф.
3. Степанов Владислав, учень Здолбунівської гімназії, вч. Кісільчук А.М.
3. Шатало Владислав, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
3. Денисюк Наталія, учениця Білашівського НВК, вч. Бідюк Л.Ф.
3. Мазепа Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Бучинська Г.О.
3. Ковальчук Дарина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Савчук Т.В.
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1837 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz