Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.06.2017, 16:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [336]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [20]
Новини РМК
Головна » 2016 » Листопад » 27 » Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології 2016-2017 н.р.
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології 2016-2017 н.р.
11:04

    25 листопада 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 відбувся 2 етап Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів 8-11 класів району, у якій взяли участь 75 школярів (8 клас - 22, 9 клас – 24, 10 клас – 14, 11 клас – 15).  

   Переможці олімпіади:

8 клас
1. Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Дацишина Л.П.
2. Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Базан Т.О.
2. Палівода Тетяна, учениця Мізоцького НВК, вч. Мельник А.Б.
2. Оніщук Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Базан Т.О.
2. Киричук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Степанюк М.О.
3. Назарець Максим, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Осіян Т.Л.
3. Статечний Сергій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Лагоржевська Н.А.
3. Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК, вч. Мачелюк Г.М.
3. Голуб Петро, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гураль К.В.
3. Юрчук Давид, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Жванська Л.М.

9 клас

1. Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії, вч. Печончик Ж.О.  
2. Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Осіян Т.Л.
2. Корольчук Василь, учень Білашівського НВК, вч. Мачелюк Г.М
2. Андрощук Віталій, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Дацишина Л.П.
3. Давидюк Соломія, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Шнайдер Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Михайлова Л.Ф.
3. Величко Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч.Лагоржевська Н.А.
3. Пасічник Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Михайлова Л.Ф.
3. Котюк Катерина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шенюк Н.Г.
3. Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. , вч. Скрипник Н.В.
3. Ліщук Ірина, учениця Дерманського НВК, уч. Ліщук О.Т.
3. Шеретюк Катерина, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шеретюк О.Г.
 
10 клас
1. Устянчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, вч. Федорчук К.В.
2. Дмитришина Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Притула І.І.
3. Грицюк Максим, учень Здолбунівської гімназії, вч.Базан Т.О.
3. Філіпова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. , вч. Скрипник Н.В.
3. Козяр Володимир, учень Білашівського НВК, вч. Мачелюк Г.М.
 
11 клас
1. Лук'янчук Мар'яна, учениця Мізоцького НВК, вч. Федорчук К.В.
2. Плакас Ірина, учениця Здолбунівської гімназії, вч.Базан Т.О.
2. Лагоржевська Зоряна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч.Лагоржевська Н.А.
2. Бідюк Оксана, учениця Білашівського НВК, вч. Мачелюк Г.М.
2. Шемчук Наталія, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст. , вч. Красовська Л.О.
3. Соловйов Павло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Дмитришина Н.В.
3. Новак Марія, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., Александрук Н.В.
3. Гаргуля Олег, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Нечипор С.Д.
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 4725 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz