Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 13.12.2018, 23:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [220]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [463]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [13]
Новини РМК
Головна » 2017 » Листопад » 20 » Відбувся ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Відбувся ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
16:20

18 листопада 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбувся ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 5-11 класів. Звання кращих знавців рідної мови виборювало 125 учасників.

 

 

 

 

Переможцями стали такі учні:

5 клас

І місце – Лата Максим /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, учитель Ющак Е.Р./;

ІІ місце – Ільящук Марта /Здолбунівська гімназія, вчитель Шевцова Р.В./;

  • місце – Дученко Іван /Здолбунівська гімназія, вчитель Дученко О.В./.

 

6 клас

І місце – Гришутіна Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А./;

ІІ місце – Орлова Софія /Здолбунівська гімназія, вчитель Колбасова А.В./;

ІІІ місце – Добровольська Олександра / Здолбунівська гімназія, вчитель Семенець О.Р./.

 

7 клас

І місце – Андрієш Валерія /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В. /;

ІІ місце – Голуб Катерина /Здолбунівська гімназія, вчитель Колбасова А.В./;

ІІІ місце – Боярчук Софія / Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Новачук Н.М./.

 

8 клас

І місце – Панасюк Марія / Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Парфенюк А.А./;

ІІ місце – Арефіна Владислава /Здолбунівська гімназія, вчитель Шевцова Р.В./;

ІІІ місце – Фрідріх Юлія /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, учитель Слободенюк Н.Т./;

9 клас

І місце – Киричук Богдана / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, учитель Ющак Е.Р./;

ІІ місце – Гаврон Олена / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вчитель Осік Ж.І. /;

ІІІ місце – Дученко Андрій /Здолбунівська гімназія, вчитель Колбасова А.В./.

 

10 клас

І місце – Ліщук Ірина /Дерманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Ужвін Г.В./ ;

ІІ місце – Шолудько Віктор / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Сидорук Н.Д./;

ІІІ місце – Хандрук Анастасія /Здолбунівська гімназія, учитель, Дученко О.В./.

11 клас

І місце – Колос Євген /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Сидорук Н.Д./;

ІІ місце – Ясінська Олександра / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вчитель Савчук Н.П./;

ІІІ місце – Голуб Ірина /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В/.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 629 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 2.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz