Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 27.06.2017, 23:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Відбувся ІІ етап ХVIІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
Відбувся ІІ етап ХVIІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
18:41

    26 листопада 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика серед учнів 3-11 класів району. Участь у конкурсі взяли 171 учень  3-11 класів.

Переможцями конкурсу стали:

3 клас 

І місце  -  Нечипорук Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ I-III ст.№6, уч. Сірман Л.В.

ІІ місце  -  Охримчук Арсеній, учень Білашівського НВК, уч. Шуть Т.І.

ІІІ місце  -  Голинський Роман, учень Гільчанської ЗОШ I-III ст., уч. Дячук М.Д.

4 клас 

І місце  -  Борисовець Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ I ст. №7, уч.Табачук Л.М.

ІІ місце – Герус Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії, уч.Зуйкова С.О.

ІІІ місце – Хоменчук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ I-III ст.№1, уч. Горошко Н.В.

5 клас

І місце – Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.

ІІ місце – Іванова Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Синицька Н.В.

ІІІ місце – Орлова Софія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В.

6 клас

І місце - Гетманчук Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Кісільчук В.Ю.

ІІ місце – Андрієш Валерія, учениця Мізоцького  НВК, уч. Поліщук Н.В.

ІІІ місце – Сірук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Кравченко Т.К.

7 клас

І місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А.

ІІ місце – Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№6, уч. Кісільчук В.Ю.

ІІІ місце – Сальникова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.

8 клас

І місце – Карпюк Дарина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.

ІІ місце – Гаврон Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Осік Ж.І.

ІІІ міце – Гнатюк Марія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.

9 клас

І місце – Кісільчук Богдана, учениця Мізоцького  НВК, уч. Васьковська С.Ф.

ІІ місце – Сторчак Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Свиріпа О.А.

ІІІ місце – Кіпранишина Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.

10 клас

І місце – Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Савчук Н.П.

ІІ місце – Колос Євгеній, учень  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.

ІІІ місце – Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.

11 клас

І місце – Ємельянова Ксенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.

ІІ місце – Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, уч. Пославська Л.М.

ІІІ місце - Федориніна Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 656 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz