Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 20.08.2017, 19:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2015 » Грудень » 2 » Відбувся ІІ етап ХVI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
Відбувся ІІ етап ХVI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
18:40

 28 листопада  та 30 листопада 2015 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся ІІ етап ХVІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Участь у конкурсі взяли 148 учнів  3-11 класів.

         Переможцями конкурсу стали:

3 клас  
І місце   -  Борисовець Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7
ІІ місце  -  Герус Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Зуйкова С.О.
ІІ місце -   Лата Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
ІІІ місце -  Денищук Софія, учениця Мізоцького НВК
ІІІ місце -  Мельничук Євгеній, учень Івачківської ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце -  Омельчук Олександр, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце -  Темкало Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
4 клас  
І місце -    Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК, уч. Сукова В.Л.
ІІ місце -   Гуменюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
ІІ місце -   Батрона Даніела, учениця Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7, уч. Супроненко І.О.
ІІІ місце -  Андрійчук Юліана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
ІІІ місце -  Кочубей Валерія, учениця Маломощаницької ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ місце -  Тимощук Ігор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
ІІІ місце -  Кудра Аліна, учениця Ільпінської ЗОШ І ст.
ІІІ місце -  Коломис Аліна, учениця Білашівського НВК, уч. Слівчук Г.П.
 
5 клас  
І місце -    Голуб Катерина, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В.
ІІ місце -   Боярчук Софія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Новачук Н.М.
ІІІ місце -  Кацеба Анастасія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.
ІІІ місце -  Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
ІІІ місце -  Біндюк Христина, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В.
ІІІ місце -  Шуляк Маргарита, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.
 
6 клас  
І місце -   Шостак Марія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце -  Самчук Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Кравченко Т.К.
ІІІ місце - Фрідріх Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Слободенюк Н.Т. 
ІІІ місце - Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А.
 
7 клас  
І місце -    Киричук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р. 
ІІ місце -   Гаврон Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Осік Ж.І.
ІІІ місце -  Полюхович Валентина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М.
ІІІ місце -  Автонас Юлія, учениця Мізоцького НВК, уч. Васьковська С.Ф.
ІІІ місце -  Шостак Олександра, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В.
 
 
8 клас 
ІІІ місце  -  Карпесьо Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Садовська В.В.
ІІІ місце –  Котюк Катерина, учениця учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М.
ІІІ місце -   Павлусь Єлизавета, учениця Здобунівської гімназії, уч. Дученко О.В.
 
9 клас
І місце  –   Колос Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Сидорук Н.Д.
ІІ місце -    Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
ІІІ місце –  Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 3, уч. Савчук Н.П.
ІІІ місце -   Гарасимчук Анастасія, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Драчук О.В.
 
10 клас
І місце –    Ємельянова Ксенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце -   Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М
ІІІ місце -  Намчук Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Ющак Е.Р.
 
11 клас
І місце –   Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
ІІ місце –  Країло Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 3, уч. Савчук Н.П.
ІІІ місце -  Гарань Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.
ІІІ місце -  Гайналій Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Гуцол Ж.Д.
ІІІ місце -  Михалевич Аліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Михалевич Т.В.
 
 
Категорія: Районні заходи | Переглядів: 909 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz