Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 25.06.2017, 18:09
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2014 » Листопад » 29 » Відбувся ІІ етап ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
Відбувся ІІ етап ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
09:10

    22 листопада 2014 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся ІІ етап ХV  Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

         Переможцями конкурсу стали:

3 клас  
І місце -   Орлова Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Целінська І.М.
ІІ місце -  Батрона Даніела, учениця Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7, уч. Супроненко І.О.
ІІ місце -  Назарук Михайло, учень Здолбунівської гімназії, уч. Кузьміч І.К.
ІІІ місце - Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК, уч. Сукова В.Л.
ІІІ місце - Коломис Аліна, учениця Білашівського НВК, уч. Слівчук Г.П.
ІІІ місце - Никитюк Анастасія, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Романюк Р.В.
 
4 клас  
І місце -   Боярчук Софія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Сокол З.Ю.
ІІ місце -  Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК, уч. Гончарук Т.В.
ІІ місце -  Кельніч Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Цирон Н.Ю.
ІІІ місце - Моргун Інна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Волосик Т.О.
ІІІ місце - Кацеба Анастасія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Жданюк О.І.
ІІІ місце - Кащук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Степанчук Т.В.
 
5 клас  
І місце -   Загоруйко Анастасія, учениця Білашівського НВК, уч. Омельчук Т.О. 
ІІ місце -  Шостак Марія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце -  Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК, уч. Синяк С.П.
ІІІ місце - Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А.
ІІІ місце - Поддубій Ярослав, учень Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Слободенюк Н.Т. 
 
6 клас  
І місце -   Киричук Богдана, учениця Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р. 
ІІ місце -  Гаврон Олена, учениця Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Осік Ж.І.
ІІІ місце - Шостак Олександра, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В.
ІІІ місце - Руда Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Бурець Т.Б.
ІІІ місце - Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Драчук О.В.
 
7 клас 
І місце  –   Солтис Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Е.Р.       
ІІ місце  –  Кісільчук Богдана, учениця Мізоцького НВК, уч. Васьковська С.Ф.
ІІ місце  -   Карпесьо Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Садовська В.В.
ІІІ місце –  Липська Іванна, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Демчук О.Л.
 
8 клас
І місце  –  Колос Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Сидорук Н.Д.
ІІ місце -   Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
ІІІ місце -  Гнатюк Світлана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Слободенюк Н.Т. 
ІІІ місце -  Левчун Іванна, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Тимощук Т.О.
ІІІ місце –  Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 3, уч. Кравченко Т.К.
 
9 клас
І місце –   Ємельянова Ксенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце -  Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М
ІІІ місце – Хабатюк Марина, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Загалевич І.С.
ІІІ місце -  Боярчук Олександра, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Румак Л.М.
 
10 клас
І місце –  Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
ІІ місце -  Гарань Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.
ІІ місце -  Орлов Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Михалевич Т.В.
ІІІ місце - Стецюк Анастасія, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Загалевич І.С.
ІІІ місце - Стрільчук Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М
 
11 клас
І місце –   Цицура Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 6, уч. Гуцол Ж.Д.
ІІ місце –  Довбенко Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Савчук Н.П.
ІІ місце –  Король Ангеліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.
ІІІ місце –  Горчак Ольга, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1034 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz