17
листопада 2012 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів № 6 відбувся ІІ етап ХІІІ Міжнародний
конкурс з української мови імені Петра Яцика. Переможцями конкурсу стали:
3 клас І місце - Лановейчик Софія, Здолбунівська ЗОШ І ст. № 7, уч. Максимчук Л.Є. ІІ місце – Дудяк Владислав, Дерманський НВК, уч. Каменяка І.І. ІІ місце - Мохначук Андрій, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Демчук
А.О. ІІІ місце – Голодюк Сергій, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Дячук М.Д. ІІІ місце - Каштан Вікторія, Мізоцький НВК, уч. Устянчук Л.В. ІІІ місце - Лісовська Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Стрільчук Ж.В. ІІІ місце - Фрідріх Юлія,
Здолбунівська ЗОШ № 6, уч. Гуменюк Л.Ю.
4 клас І місце - Гнатюк Марія, Здолбунівська гімназія, уч. Зуйкова С.О. ІІ місце – Дмитерчук Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Бояр Г.В. ІІ місце - Трофімюк Христина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Ольшевська Г.В. ІІІ місце – Баюн Марія /
ЗОШ І-ІІІ ст. №1, уч. Горошко Н.В. ІІІ місце - Назарець Максим, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Бублей Л.І. ІІІ місце - Сакал Ірина, Дерманський НВК, уч. Кришиха Г.І. ІІІ місце - Мартинчук
Анастасія, Мізоцький НВК, уч. Овдіюк Г.П.
5 клас І місце – Солтис Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Е.Р. ІІ місце – Соколова Світлана, Здолбунівська гімназія, уч. Дученко О.В. ІІІ місце – Котюк Катерина, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк І.М. ІІІ місце - Бібко Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, уч. Ковальчук Л.Є. ІІІ місце - Вербицька Анастасія, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
уч. Овдіюк Л.Ф. ІІІ місце - Кісільчук Богдана, Мізоцький НВК, уч. Васьковська С.Ф.
6 клас І місце – Горобюк
Андрій, Здолбунівська гімназія, уч. Павловська Н.Б. ІІ місце – Панасюк Богдана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ
ст..№6, уч. Слободенюк Н.Т. ІІІ місце – Колос
Євгеній, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д. ІІІ місце - Левчук
Іванна, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., уч.
Тимощук Т.О. ІІІ місце - Бортнік Ярина, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б. ІІІ місце - Дмитрук
Каріна, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Соловйова О.А. 7 клас І місце – Ємельянова Ксенія, Здолбунівська гімназія, уч.
Шевцова Р.В. ІІ місце – Дацишина Ольга, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., уч.
Перебенесюк В.М. ІІ місце - Намчук
Олександра, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Ющак Е.Р. ІІ місце - Фацак
Ольга, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М. ІІІ місце –
Атаманюк Вікторія , Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б. ІІІ місце - Боярчук Олександра, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.,
уч. Румак Л.М. ІІІ місце - Стецюк Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст..
№ 4, уч. Пославська Л.М. ІІІ місце - Федориніна Ірина, Мізоцький НВК, уч.
Кремінська Т.А.
8 клас І місце – Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія, уч.
Павловська Н.Б. ІІ місце - Гарань Наталія, Мізоцький НВК, уч. Васьковська
С.Ф. ІІ місце - Стецюк Анастасія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., уч.
Загалевич І.С. ІІІ місце -
Брейтер Ірина, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б. ІІІ місце -
Остапчук Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Бурець Т.Б. ІІІ місце - Семенюк
Ангеліна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч.
Косік І.А. 9 клас І місце – Цицура
Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6, уч. Гуцол Ж.Д. ІІ місце – Горчак Ольга, Мізоцький НВК, уч. Поліщук Н.В. ІІІ місце –
Довбенко Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Кравченко Т.К. ІІІ місце - Поліщук
Дарина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А. ІІІ місце - Решко
Юлія, Здолбунівська гімназія, уч. Колбасова А.В. ІІІ місце - Філонюк
Віталій, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк І.М. 10 клас І місце - Барановська
Олена, Здолбунівська гімназія, уч. Шевцова Р.В. ІІ місце - Лук'янчук Наталія, Дерманський НВК, уч.
Шепельчук О.А. ІІ місце - Човпило Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №
3, уч. Савчук Н.П. ІІІ місце – Мазур
Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Бурець Т.Б. ІІІ місце - Якубчик
Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6, уч. Свиріпа О.А. 11 клас І місце – Карпінчук Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ
ст.№6, уч. Ющак Е.Р. ІІ місце – Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.,
уч. Власюк Л.А. ІІ місце - Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№
3, уч. Ткач Т.В., Савчук Н.П. ІІІ місце - Гомонюк
Антоніна, Здолбунівська гімназія, уч. Колбасова А.В. ІІІ місце - Тимощук
Ірина, Мізоцький НВК, уч. Поліщук Н.В.
|