Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 17.10.2017, 14:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [340]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [400]
Районні заходи [310]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2016 » Травень » 14 » Відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді
Відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді
20:33

     З метою розвитку і пропаганди здорового способу життя, відбору кращих команд для участі в змаганнях із спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини, 04 травня 2016 року в лісовому масиві села Залісся (біля джерела «Святка») відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

     У змаганнях взяли участь 13 команд закладів освіти району, з них 11 команд загальноосвітніх навчальних закладів і 2 команди позашкільних навчальних закладів (Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва та Мізоцький будинок дітей та молоді). 

          Фотозвіт зі змагань

       Переможцями змагань стали

І місце  - команда Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва

ІІ місцекоманда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

ІІ місце - команда Ступнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей»

ІІІ місце - команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

         На дистанції «Командна естафета. Хлопці» переможцями стали

І місце – команда Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва

ІІ місце -  команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

ІІІ місце – команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4

     На дистанції «Командна естафета. Дівчата» переможцями стали

І місце – команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

ІІ місце – команда Ступнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей»

ІІІ місце – команда Мізоцького будинку школярів та молоді.

     В індивідуальній Першості серед хлопців переможцями стали

І місце – Хонін Михайло (Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва)

ІІ місце – Завадський Іван (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

ІІІ місце – Цвик Василь (Ступнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей»)

     В індивідуальній Першості серед дівчат переможцями стали:

І місце – Матвійчук Анна (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6)

ІІ місце – Іванова Вікторія (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3)

ІІІ місце – Палівода Юлія (Ступнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей»).

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 302 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz