Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 19.10.2017, 02:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [340]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [400]
Районні заходи [310]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2017 » Травень » 8 » Відбулася обласна виставка-конкурс серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
Відбулася обласна виставка-конкурс серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
21:37

     28 квітня 2017 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулась обласна виставка-конкурс серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Відповідно до результатів роботи журі  нагороджено переможців особистої першості обласної виставки-конкурсу серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради за відповідно зайняті перші, другі та треті місця у розділах:

«Найпростіші автомоделі»:

-  Колектив учнів 4 класу Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (творче об’єднання «Автотрасове моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Макет трактора» (ІІ місце);

Федуш Катерину, вихованку творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Гусеничний трактор» (ІІ місце);

«Найпростіші авіа- та ракетомоделі»:

Колектив учнів 4 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творче об’єднання «Судномоделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Модель літака» (І місце);

«Найпростіші судномоделі»:

Колектив учнів 4 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творче об’єднання «Судномоделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Річковий катер» (І місце);

 «Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми»:

Колектив учнів 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творче об’єднання «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Грамофон» (І місце);

Колектив учнів 4 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (творче об’єднання «Судномоделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Настільна гра «Веселі шашки» (ІІ місце);

Колектив учнів 3 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 (творче об’єднання «Радіооператори» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Іграшковий пістолет» (ІІІ місце);

 «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки»:

Колектив учнів 4 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творче об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Автомийка» (І місце);

Полховського Івана, вихованця творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Літак» (ІІІ місце);

«Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну»:

Кисельчук Анну, вихованку творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Кошичок для ягідок»;

«Сувеніри та м’яка іграшка»:

Колектив вихованців творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Золота рибка» (ІІІ місце);

«Вироби в техніці оригамі та паперопластики»:

Колектив учнів 2 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (творче об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Картина «У далеку дорогу» (ІІ місце);

 «Paper Craft»:

Колектив учнів 2 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 (творче об’єднання «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків), за роботу «Цирк «Вогняне шоу» (І місце);

Мартинчук Христину, вихованку творчого об’єднання «Іграшка» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Сніданок мишки» (ІІ місце);

«Макети будівель»:

Миколайчук Євгенію, вихованку творчого об’єднання «Умілі руки» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Храм Пресвятої Богородиці» (ІІ місце);

Колектив учнів 3 класу Ільпінської загальноосвітньої школи І ступеня  за роботу «Заміський будинок» (Здолбунівська районна станція юних техніків) (ІІІ місце).

 

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 512 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz