Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 26.06.2017, 16:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2016 » Грудень » 19 » Результати районної олімпіади з української мови та літератури 2016-2017 н.р.
Результати районної олімпіади з української мови та літератури 2016-2017 н.р.
18:32

     15 грудня 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, у якому взяв участь 91 учень із 25 загальноосвітніх навчальних закладів.

 Переможцями олімпіади стали:

7 клас

1. Борисюк Анастасія, учениця  Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
2. Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А.
2. Самчук Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Кравченко Т.К.
3. Бережнюк Андрій, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Драчук О.В.
3. Голодюк Сергій, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Жданюк Т.А.
3. Дудяк Андрій, учень Дерманського НВК, уч. Шепельчук О.А.
3. Загоруйко Анастасія, учениця  Білашівського НВК, уч. Омельчук Т.О.
3. Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК, уч. Синяк С.П.
3. Свердлюк Анастасія, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Бабич С.Й.
3. Фрідріх Юлія, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Слободенюк Н.Т.
 
8 клас
1. Киричук Богдана, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.
2. Гаврон Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Осік Ж.І.
2. Гнатюк Марія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
3. Гайдук Богдана, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Литвин Л.Г.
3. Коломис Юлія, учениця  Білашівського НВК, уч. Омельчук Т.О.
3. Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Васьковська С.Ф.
3. Полюхович Валентина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М.
3. Руда Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Бурець Т.Б.
3. Свердлюк Богдана, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Бабич С.Й.
3. Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Драчук О.В.
3. Царук Віталій, учень Ступнівського НВК, уч. Шпичак О.В.
 
9 клас
1. Солтис Марія, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.
2. Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Овдіюк Л.Ф.
2. Кісільчук Богдана, учениця Мізоцького НВК, уч. Васьковська С.Ф.
2. Котюк Катерина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М.
2. Смалець Олена, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Косік І.А.
2. Хандрук Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Дученко О.В.
2. Головай Зоряна, учениця Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст., уч. Козік С.М.
3. Ліщук Ірина, учениця Дерманського НВК, уч. Ужвін Г.Д.
3. Печенюк Аліна, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Загалевич І.С.
3. Тимощук Ольга, учениця Ступнівського НВК, уч. Шпичак О.В.
3. Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.
 
10 клас
1. Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
2. Колос Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Сидорук Н.Д.
2. Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Савчук Н.П.

3. Герасимчук Анастасія, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Демчук Т.Л.
3. Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Слободенюк Н.Т.
3. Крупецька Ніна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Литвин Л.Г.
3. Скринник Назарій, учень Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.

11 клас
1. Ємельянова Ксенія, учениця  Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
2. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Е.Р.
2.
Стецюк Вікторія, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, уч. Пославська Л.М.
3. Атаманюк Вікторія, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.
3. Бляха Вікторія,
учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Савчук Н.П.
3. Лагоржевська Зоряна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, уч. Карпенко С.В.

3. Супильняк Єлизавета, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.
3. Федориніна Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.Є.

 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1383 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz