Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 21.10.2017, 00:29
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [345]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [400]
Районні заходи [312]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2014 » Грудень » 24 » Результати районної олімпіади з української мови та літератури 2014-2015 н.р.
Результати районної олімпіади з української мови та літератури 2014-2015 н.р.
18:51

      23 грудня 2014 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, у якому взяли участь 95 переможців І етапу із 26 загальноосвітніх навчальних закладів району.
           Переможцями олімпіади стали:

7 клас

1. Хандрук Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Дученко О.В.
2. Солтис Марія, учениця
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.
3. Солтис Олена, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Косік І.А.
3. Котюк Катерина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк І.М.
3. Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Овдіюк Л.Ф.
3. Голодюк Аліна, учениця  Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.
3. Корпесьо Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Садовська В.В.
3. Шеретюк Катерина, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Демчук О.А.
3. Печенюк Аліна, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Загалевич І.С.
3. Небрончук Денис, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Шпить О.І.
3. Парета Юрій, учень Маломощаницької ЗОШ І-ІІ ст., уч. Чаюк Р.М.

8 клас

1. Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
2. Колос Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.
2. Скринник Назарій, учень Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
3. Антонюк Юліана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Маринич Л.М.
3. Герасимчук Анастасія, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Драчук О.В.
3. Харковська Олеся, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк І.М.<
3. Дмитрук Каріна, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., уч.Соловйова О.А.
3. Левчук Іванна, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Тимощук Т.О.
3. Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Слободенюк Н.Т.

9 клас
1. Ємельянова Ксенія, учениця  Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
2. Стецюк Вікторія, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, уч. Пославська Л.М.
3. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Е.Р.
3. Федориніна Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.Є.
3. Атаманюк Вікторія, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.
3. Стецюк Олена, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М.
3. Скальська Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Савчук Н.П.
3. Бондар Віта, учениця Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Бондар Н.О.
3. Пашко Олеся, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Румак Л.М.
3. Свіріпа Олександр, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.

10 клас 

1. Гарань Наталія, учениця  Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.
2. Шмендель Марта,  учениця  Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
3. Капітула Дмитро, учень Ступнівського НВК, уч. Костюк М.Г.
3. Країло Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Ковальчук Л.Є.
3. Стрільчук Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М. 
3. Стецюк Анастасія, учениця  Глинської ЗОШ І-ІІІ сту., уч. Загалевич І.С.
3. Гайналій Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Гуцол Ж.Д.
3. Орлов Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, уч. Михалевич Т.В.
3. Росяк Володимир, учень Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.

11 клас

1. Горчак Ольга, учениця Мізоцького НВК, уч.Поліщук Н.В.
2. Решко Юлія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В. 
2. Довбенко Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Савчук Н.П. 
2. Грицюк Наталія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.
3. Король Ангеліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.
3. Цицура Вікторія, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Гуцол Ж.Д.
3. Поліщук Дарина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Новачук Н.М. 
3. Денисюк Наталія, учениця Білашівського НВК, уч.Галич З.В.
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1764 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz