Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.06.2017, 16:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [336]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [20]
Новини РМК
Головна » 2013 » Грудень » 20 » Результати олімпіади з хімії 2013/2014 н.р
Результати олімпіади з хімії 2013/2014 н.р
12:32
     18 грудня 2013 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 97 учнів 7-11 класів із 25 навчальних закладів району.

    Переможці олімпіади

7 клас
1. Пилипчук Іван, учень Здолбунівської гімназії, уч. Печончик Ж.О.
2. Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Прушківська Л.Г.
2. Шостак Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
3. Панасюк Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Романик О.С.
3. Козік Микола, учень Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Шенюк Н.Г.
3. Новак Дмитро, учень Мізоцького НВК, уч. Клімусь З.І.
3. Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Прушківська Л.Г.

8 клас

1. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Чура О.К.
2. Троцковець Іванна, учениця
Мізоцького НВК, уч. Клімусь З.І.
2. Боярчук Олександра,
учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
3. Лагоржевська Зоряна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Жинчин Л.І.
3. Сергійчук Вікторія, учениця
Здолбунівської гімназії, уч. Печончик Ж.О.
3. Дацишина Ольга, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Дацишина Л.П.


9 клас
1. Середюк Юлія,
учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
2. Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії, уч.Печончик Ж.О.
2. Гайналій Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Чура О.К.
3. Стецюк Анастасія, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Александрук Н.В.
3. Денисюк Анастасія, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Т.М.
3. Країло Дмитро, учень
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Прушківська Л.Г.

10 клас
1. Шатало Владислав, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
2. Самчук Влас, учень Білашівського НВК, уч. Мачелюк Г.М.
3. Філонюк Віталій, учень Мізоцького НВК, уч. Клімусь З.І.
3. Тищенко Дарина, учениця
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Чура О.К.
3. Тимощук Олександр, учень
Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Т.М.

11 клас
1. Павлюк Ірина, учениця
Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Т.М.
2. Пукало Ольга, учениця
Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
2. Печончик Ірина,
учениця Здолбунівської гімназії, уч.Печончик Ж.О.
3. Нетикша Євгенія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Самолюк О.І.
3. Наумюк Володимир, учень Мізоцького НВК, уч. Мельник А.Б.
3. Грицюк Марта,
учениця Білашівського НВК, уч. Мачелюк Г.М.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1556 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.2/5 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz