Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 26.06.2017, 06:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2017 » Травень » 7 » Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
19:25

   30 березня 2017 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради була проведена обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». На конкурс було подано 129 конкурсних робіт з 16 позашкільних навчальних закладів Рівненщини. За результатами роботи журі найкращими було визнано роботи із міст Дубно (І місце) та Рівного (ІІІ місце), Здолбунівського (ІІ місце) і Костопільського (І місце) районів.

    Переможцями особистої першості обласної виставки-конкурсу стали:

«Електротехніка та радіоелектроніка»:

колектив учнів 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Радіоконструювання» районної станції юних техніків), за роботу «Міні зарядний пристрій для акумулятора на сонячній батареї» (ІІІ місце);

Гуменюк Богдан, вихованець творчого об’єднання «Судномодельний» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Нічник «Квіткові сни» (ІІІ місце);

«Промислова техніка»:

колектив учнів 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (творче об’єднання «Судномоделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Міні циркулярка для різання шпону, бальзи та пластику» (ІІ місце);

«Транспортні засоби»:

колектив учнів 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Судномоделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Діюча модель патрульного катера»;

«Сільськогосподарська техніка»:

колектив учнів 6 класу Гільчанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Здолбунівського району (творче об’єднання «Автотрасове моделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Модель картоплесаджалки» (ІІ місце);

«Технічні навчальні посібники»:

колектив учнів 6 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівського району (творче об’єднання «Юні картингісти» районної станції юних техніків), за роботу «Макет коробки змінних передач»  (ІІ місце);

 «Екологія, енергозбереження, медицина, біологія, сільське господарство»:

Сліпенко Роман, учень 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Радіоконструювання» районної станції юних техніків), за роботу «Перетворювач сонячної енергії в електричну»  (ІІ місце);

 «Спортивно-технічне моделювання»:

колектив учнів 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Автотрасове моделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Радіокерована модель автомобіля «Лянча»  (ІІ місце);

«Космічна техніка»:

колектив учнів 6 класу П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (творче об’єднання «Конструювання повітряних зміїв» районної станції юних техніків), за роботу «Дослідницький зонд «UA-NASA» (ІІ місце);

Климчук Вікторія, вихованка творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Космічна ракета» (ІІІ місце);

 «Техніка майбутнього»:

Медвідь Андрій, вихованець творчого об’єднання «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» Мізоцького будинку школярів та молоді, за роботу «Робот «Альтрон» (І місце);

 «Історичні моделі»:

колектив учнів 6 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Автотрасове моделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Підводний човен 80-х років ХХ ст. «Тінь»   (ІІ місце);

 «Ігри та іграшки з елементами техніки»:

колектив учнів 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (творче об’єднання «Технічна естетика» районної станції юних техніків), за роботу «Гірський струмок» (І місце);

колектив учнів 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (творче об’єднання «Судномоделювання» районної станції юних техніків), за роботу «Лабіринт-головоломка» (ІІ місце);

 «Архітектура та будівництво»:

колектив учнів 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (творче об’єднання «Радіооператори» районної станції юних техніків), за роботу «Макет млина» (ІІІ місце).

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 227 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz