Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 13.12.2018, 23:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [220]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [463]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [13]
Новини РМК
Головна » 2017 » Листопад » 27 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 2017-2018 н.р.
13:30

24 листопада 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, у якому взяли участь 99 учнів.

 

 

 

Переможцями стали такі учні:

7 клас

І місце – Андрієш Валерія /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./;

ІІ місце – Голуб Катерина /Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В./;

ІІІ місце - Біндюк Христина /Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В./;

ІІІ місце – Боярчук Софія /Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Новачук Н.М./;

ІІІ місце – Гетманчук Вікторія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Кісільчук В.Ю../;

ІІІ місце – Дукан Ангеліна /Копитківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Мартинюк О.В./;

ІІІ місце – Кацеба Анастасія /Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Стецюк І.Р./;

ІІІ місце – Кельнич Марія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Бурець Т.Б./;

ІІІ місце – Михальчук Зоряна /Кунинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Драчук О.В./;

ІІІ місце – Хабатюк Катерина /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Цехановська А.С./;

ІІІ місце – Шимчук Софія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Карпенко С.В./;

  • місце – Шуляк Маргарита /Гільчанська ЗОШ І- ступенів, учитель Стецюк І.Р./.

 

8 клас

І місце – Самчук Анастасія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Кравченко Т.К./;

ІІ місце – Панасюк Марія /Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Парфенюк А.А./;

ІІ місце – Сальникова Юлія /Здолбунівська гімназія, учитель Шевцова Р.В./;

ІІ місце – Фрідріх Юлія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Слободенюк Н.Т./;

ІІ місце – Ярошик Яна /Глинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Ющук Т.К./;

ІІІ місце – Голодюк Сергій /Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Кухарець Т.А./;

ІІІ місце - Загоруйко Анастасія /Білашівський НВК, учитель Омельчук Т.О./;

ІІІ місце – Каштан Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Синяк С.П./;

ІІІ місце – Росяк Катерина / Новомильська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Соловйова О.А./;

ІІІ місце – Свердлюк Анастасія /Будеразька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Бабич С.Й./;

ІІІ місце – Тихончук Антоніна /Маломощаницький НВК, учитель Чаюк Р.М./.

 

9 клас

І місце – Киричук Богдана /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Ющак Е.Р./;

ІІ місце – Гнатюк Марія /Здолбунівська гімназія, вчитель Шевцова Р.В./;

ІІІ місце – Гайдук Богдана /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Литвин Л.Г./;

ІІІ місце – Кушнірук Ірина /Спасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Овдіюк Л.Ф./;

ІІІ місце – Ліщук Ярослав /Новомощаницький НВК, учитель Козік С.М./;

ІІІ місце – Омельчук Наталія /Мізоцький НВК, учитель Васьковська С.Ф./;

ІІІ місце – Павлюк Володимир /Ступнівський НВК, учитель Шпичак О.В./;

ІІІ місце - Полюхович Валентина /Суємський НВК, учитель Антонюк В.М./;

ІІІ місце – Полюхович Ольга /Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Новачук Н.М./;

ІІІ місце - Салійчук Анна /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Осік Ж.І./;

ІІІ місце – Хом’як Ілля /Кунинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Драчук О.В./.

 

10 клас

І місце – Вершицька Анастасія /Спасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Овдіюк Л.Ф./;

ІІ місце – Кісільчук Богдана /Мізоцький НВК, учитель Васьковська С.Ф./;

ІІ місце – Смалець Олена /Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Косік І.А./;

ІІІ місце – Бондар Юлія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Ковальчук Л.Є./;

ІІІ місце – Куковинець Анастасія / Здолбунівська гімназія, вчитель Дученко О.В./;

ІІІ місце – Ліщук Ірина /Дерманська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Ужвін Г.В./;

ІІІ місце – Сторчак Тетяна /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Цехановська А.С./;

ІІІ місце – Хандрук Анастасія /Здолбунівська гімназія, вчитель Дученко О.В./

ІІІ місце – Шолудько Віктор /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Сидорук Н.Д./.

 

11 клас

І місце – Ясінська Олександра /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчителі Савчук Н.П., Ковальчук Л.Є./;

ІІ місце - Колос Євгеній /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, вчитель Сидорук Н.Д../;

ІІ місце – Голуб Ірина /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./;

ІІІ місце – Гарасимчук Анастасія /Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Демчук О.Л./;

ІІІ місце – Григорук Юлія /Здолбунівська гімназія, вчитель Павловська Н.Б./;

ІІІ місце – Дмитришина Анастасія / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчителі Савчук Н.П., Ковальчук Л.Є./;

ІІІ місце – Крупецька Ніна / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Литвин Л.Г./;

ІІІ місце – Панасюк Богдана / Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Новачук Н.М./.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1336 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz