Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 19.12.2018, 05:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [224]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [466]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2018 » Листопад » 23 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
14:36

22 листопада 2018 року на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 90 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

27 учасників стали переможцями, а саме:

7 клас

І місце – Мулько Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (учитель Михалевич Т.В.).

ІІ місце – Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Кремінська Т.А.).

ІІ місце – Орлова Софія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.).

ІІІ місце – Бабич Анна, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Грицан Г.М.).

ІІІ місце – Гайналій Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Бишук Л.С.).

ІІІ місце – Коломис Аліна, учениця Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (учитель Галич З.В.).

8 клас

І місце – Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Поліщук Н.В.).

ІІ місце – Голуб Катерина, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.).

ІІ місце – Тимощук Вікторія, учениця Суємського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ» (учитель Антонюк В.М.).

ІІІ місце – Васькевич Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учителі: Савчук Н.П., Садовська В.В.).

ІІІ місце – Кацеба Анастасія, учениця Гільчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» (учитель Стецюк І.Р.).

ІІІ місце – Склянчук Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Синицька Н.В.).

9 клас

І місце – Фрідріх Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Слободенюк Н.Т.).

ІІ місце – Сальникова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Шевцова Р.В.).

ІІ місце – Самчук Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (учителі Савчук Н.П., Кравченко Т.К.).

ІІІ місце - Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» (учитель Синяк С.П.).

ІІІ місце – Кравченко Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (учитель Паламарчук Н.М.).

ІІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Парфенюк А.А.).

ІІІ місце – Свердлюк Анастасія, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Бабич С.Й.).

10 клас

І місце – Киричук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Ющак Е.Р.).

ІІ місце – Заборовська Ірина, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» (учитель Поліщук Н.В.).

ІІ місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.).

ІІІ місце – Ковальчук Ангеліна, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Білінська Л.В.).

ІІІ місце – Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Овдіюк Л.Ф.).

11 клас

І місце – Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (учитель Сидорук Н.Д.).

ІІ місце – Кісільчук Богдана, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Васьковська С.Ф.).

ІІІ місце – Бібко Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учитель Ковальчук Л.Є.).

ІІІ місце – Куковинець Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Дученко О.В.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 429 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz