Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 19.01.2018, 14:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [194]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [351]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [358]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2017 » Листопад » 24 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 2017-2018 н.р.
08:28

22 листопада 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед учнів 9 та 11 – х класів. В олімпіаді взяли участь 24 учні дев’ятого класу та 14 одинадцятикласників загальноосвітніх навчальних закладів.

 

 

Переможцями стали:

9 клас (обслуговуюча праця)

І місце - Горчак Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Гаврилюк О.В.);

ІІ місце – Бондарчук Світлана, учениця Білашівського НВК : ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (вч. Мачелюк С.В.);

ІІ місце – Бєлова Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вч. Шевчук В.П.);

ІІІ місце – Бартосевич Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Величко З.П.);

ІІІ місце – Жданюк Наталія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Чернявка Т.М.)

 

9 клас (технічна праця)

 

І місце – Тимощук Віталій, учень Суємського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ (вч. Мартинюк В.В.);

ІІ місце – Лялькін Олександр, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Федорук Ю.Т.);

ІІ місце – Муравський Едуард, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вч. Котило Т.П.);

ІІ місце – Кондратюк Назар, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (вч. Бондарчук В.М.);

ІІІ місце – Палівода Віталій, учень Ступнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – агроліцей» (вч. Березовський М.В.);

ІІІ місце – Мельник Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(вч. Небрончук С.І.);

ІІІ місце – Довгалець Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Небрончук С.І.)

 

11 клас (обслуговуюча праця)

 

І місце – Войтович Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (вч. Баклаєва О.Г.);

ІІ місце – Кіпранішина Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вч. Шевчук В.П.);

ІІІ місце - Стрільчук Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Гаврилюк О.В.).

 

 

11 клас (технічна праця)

 

І місце – Більчук Тарас, учень Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Гончарук М.В.);

ІІ місце – Клубок Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Нижник В.В.);

ІІ місце – Тихончук Ярослав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Небрончук С.І.);

ІІІ місце – Крючок Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (вч. Котило Т.П.).

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 559 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz